Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niebieska
Pon 11 Lip, 2022 13:51
Bogdan i Bogna
Autor Wiadomość
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 13 Wrz, 2019 19:58   

Zdrowotnie u Bogny w nowym domu wszystko w porząsiu, a nowi opiekunowie są dla niej bardzo cierpliwi i starają się nienachalnie przekonywać ją do siebie. Poleciłam im głaskanie wędką i powiem o obróżce feromonowej, ale może macie jeszcze jakieś pomysły jak ją przekonać, że jest bezpieczna?
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 13 Wrz, 2019 20:07   

Może Zylkene jeszcze warto podawać przez 2-3 tyg...
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 13 Wrz, 2019 20:29   

kat napisał/a:
Może Zylkene jeszcze warto podawać przez 2-3 tyg...

Zylkene sugerowalam, ale Bogna dostaje specyfik od zaufanej zoohomeopatki, który ponoć jej pomaga :)
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 08 Lis, 2019 09:30   

Wspaniałe wiadomości z DS Bogny, teraz zwanej Rozalką:
"mam całkiem dobre wieści: wydłużałam moim dwóm kociambrom czas przebywania razem i teraz już spokojnie zostawiam Rozalkę i Leonarda samych razem jak wychodzę do pracy :) ) co prawda Leo nadal goni Rozalkę,ale jakoś tak żeby jej nie dogonić a jeśli już,to ona mu daje niezłą reprymendę i się kocurek wycofuje..;D ogólnie to ta mała niewinna Rozalka okazuje się niezłym wisusem! :DDD gania po domu,bawi się wszystkim co popadnie,poluje przez szybę (razem z Leo) na ptaki,które dokarmiam (to jest ich najlepsza rozrywka rankiem - ptaki na parapecie :D ) Przychodzi też chętnie do mnie i mizia się jak sobie siadam na dywanie.
Tak więc gigantyczne ufff....jest coraz lepiej! wszyscy mówili,że trzeba czasu a ja mimo wszystko czasami traciłam nadzieję, miałam ze dwie załamki po drodze że może jednak źle zrobiłam..
Jak się okazuje potrzeba tylko cierpliwości"
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Wto 12 Lis, 2019 10:25   

:aniolek:
 
 
Barman76 
Barman76

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 531
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 11 Gru, 2019 21:13   

Cześć, to ja Bodziu. Dawno nie pisałem, ale byłem zajęty ganianiem się z moim kumplem Bamboszem. Uwielbiam z nim hasać, zwłaszcza w nocy, gdzie możemy bawić się w chowanego :) . Czasem Bambosz, zwany Boniem mnie wkurza, bo jak się tylko obejrzę to wyjada mi z miski i ja muszę wtedy podjadać Burasom, co mieszkają z nami. Oprócz ganiania i opróżniania misek, lubię przytulić się do naszego ślepolka Homera, ale czasem dostanę z łapki jak za bardzo się przymilam a Homciu chyba nie za bardzo lubi takie poufałości :: .
Ostatnio usłyszałem, ze niedługo pojadę do Pani Doktor, bo ponoć mi wyszła data przeglądu i muszą mi skłuć łapkę, żeby trochę krwi utoczyć, ale ja nie wiem po co, przecież się dobrze czują, ale człowieki chyba tego nie rozumieją i uparły się mnie zabrać na przejażdżkę.
_________________
Jestem normalny. Kocham Koty.
 
 
Barman76 
Barman76

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 531
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 11 Gru, 2019 21:19   



_________________
Jestem normalny. Kocham Koty.
Ostatnio zmieniony przez Barman76 Czw 12 Gru, 2019 22:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Sro 05 Lut, 2020 09:01   

Ci ludzie... otwierają klatkę, a potem nie pozwalają połazić. Zrozum to kocie :lol: :wink:
 
 
Barman76 
Barman76

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 531
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 09 Lut, 2020 20:23   

Bogdan niestety musi przejść kilka badań. Czekamy na opinię Pani Doktor. Okazało się, że Bogdan ma śrut blisko krtani. Na szczęście nie przeszkadza mu to w zabawach z innymi kocimi. Bodziu uwielbia zapasy z Homerkiem. Co prawda wydawać by się mogło, że sporo starszy, bezzębny i ślepawy kot będzie łatwym przeciwnikiem. Nic bardziej mylnego, Bodziu przeważnie ląduje na łopatkach :D . Ale nie przeszkadza mu to w zapraszaniu do zabawy Homera. Bodziu dogaduje się z innymi futrzastymi towarzyszami, a to pogania się z Bamboszem a to pobryka jak młody źrebak z Rumiankiem, a to poskacze za piórkiem... Kot pełen życia i radości :)
_________________
Jestem normalny. Kocham Koty.
 
 
Barman76 
Barman76

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 531
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 10 Lut, 2020 21:32   

_________________
Jestem normalny. Kocham Koty.
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 02 Maj, 2020 08:35   

A co z Bogdanem się dzieje? Co z tym śrutem?
 
 
Barman76 
Barman76

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 531
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 02 Maj, 2020 12:39   

Bogdan zasmakował w spaniu w łóżku. Bezczelnie rozkłada się na środku i zaczyna głośno chrapać. Poza tym jak zawsze rozpiera go energia i gania się z innymi futrami po całym mieszkaniu.
A co do śrutu, to że względu na brak zagrożenia życia oraz zmniejszeniu intensywności napadów kaszlu oraz czynnikami organizacyjnymi będziemy umawiać tomograf najwcześniej w czerwcu.
_________________
Jestem normalny. Kocham Koty.
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 02 Maj, 2020 13:53   

Dyżurni ze szpitalika z mila chęcią zobaczyli by Bogdana :) bo nie wiem jak Wy ale ja sie do kazdego szpitalikowca przyzwyczajam :)
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 02 Maj, 2020 15:24   

Tak! Chcemy zdjęć kawalera :)
 
 
Barman76 
Barman76

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 531
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 25 Maj, 2020 22:16   


Tu dodam, tu odejmę i będzie na jedzonko
_________________
Jestem normalny. Kocham Koty.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]