Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Szaroleta
Autor Wiadomość
Pyza 
Pyza

Dołączyła: 22 Paź 2019
Posty: 185
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 29 Maj, 2022 16:33   

Na początku tylko Szarka korzystała z kuwety z żwirkiem drewnianym. A tu masz przypomniały sobie inne że też korzystały z takiego i teraz trzy już chodzą do tych samych kuwet. Dobrze że Szarce to nie przeszkadza i nie ma z tego żadnych problemów. Szarka z kotami dogaduje się dobrze i nie ma z nią żadnych problemów. Może nadejdzie ten czas i się przekona do nas żeby dać się trochę pogłaskać a nie tylko przy stawianiu jedzenia.
 
 
Pyza 
Pyza

Dołączyła: 22 Paź 2019
Posty: 185
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 30 Sie, 2022 19:27   

Przez tydzień kotami zajmował się mój kolega. Zajął Szarce jej ulubione miejsce do spania na kanapie i musiała spać gdzieś indziej. Dała radę i nawet na mnie się nie obraziła że nas nie było. Szarka bardzo lubi suchą karmę i chyba jakby nie była wydzielana to chyba cały czas siedziałaby przy misce i jadła.
 
 
Pyza 
Pyza

Dołączyła: 22 Paź 2019
Posty: 185
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 21 Paź, 2022 13:02   

Szarka szuka słońca albo kaloryferów. Jak leży na słońcu to nawet jedzenie nie jest w stanie jej ruszyć. Leży i się wygrzewa. Ale następnego już się nie może doczekać. Siedzi i wpatruje się we mnie żeby coś rzucić do miski.
 
 
Pyza 
Pyza

Dołączyła: 22 Paź 2019
Posty: 185
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 21 Paź, 2022 13:09   

 
 
Pyza 
Pyza

Dołączyła: 22 Paź 2019
Posty: 185
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 30 Lis, 2022 20:27   

Szarka leży tylko przy kaloryferach i grzeje futro. Niekiedy nawet nie przyjdzie na jedzenie bo szkoda opuszczać ciepłe miejsce.
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 29 Sty, 2023 22:35   

Co u Szarki? :)
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Pyza 
Pyza

Dołączyła: 22 Paź 2019
Posty: 185
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 30 Sty, 2023 18:42   

Przepraszam, dawno nie pisałam ale od grudnia walczę z chorobami moich kotów. U Szarki bardzo dobrze. Wyniki krwi w porządku. Kaloryfery grzeją ta Szarka dobrze się czuje. Jedzenie też smakuje a najbardziej sucha karma, którą trzeba wydzielać bo ją uwielbia.
 
 
Pyza 
Pyza

Dołączyła: 22 Paź 2019
Posty: 185
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 25 Mar, 2023 12:13   

Szarka po wizycie z usg jamy brzusznej i badaniach moczu. Wyszło że ma zapalenie pęcherza. Przyjmuje leki choć to wielkie wyzwanie bo trzeba się nagimnastykować żeby coś wzięła. W ruch poszły smaczki i mięso mielone. W kwietni wizyta kontrolna
 
 
Pyza 
Pyza

Dołączyła: 22 Paź 2019
Posty: 185
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 28 Maj, 2023 16:49   

U Szarki duża poprawa z moczem. Już bez leków. Słońce grzeje to Szarka się wygrzewa na słoneczku.
Lubi bawić się piłeczkami, podrzuca do góry i biega za nią. Śmiejemy się że chce trafić do kosza.
Z pozostałymi kotami dogaduje się i nie ma problemów.
 
 
Pyza 
Pyza

Dołączyła: 22 Paź 2019
Posty: 185
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 06 Sie, 2023 12:24   

Szarka czuje się dobrze, jedzenie smakuje. W czasie upałów dużo odpoczywała a teraz jak zrobiło się chłodniej to zaczęła bawić zabawkami.
Zdrowotnie też spokojnie
 
 
Pyza 
Pyza

Dołączyła: 22 Paź 2019
Posty: 185
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 03 Wrz, 2023 19:43   

Szarka korzysta z ciepłych dni i odpoczywa w dzień ale za to w nocy szaleje jak kociak. Dobrze że łóżko jest szerokie i mogę się przesunąć bo jak wskakuje na parapet to nie wiem jakby to się skończyło bo skacze jak młodziak, za chwilę z powrotem i od początku to samo. Ale co tam niech się bawi
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2733
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 04 Wrz, 2023 20:06   

Pyza napisał/a:
Ale co tam niech się bawi


Zdrowe podejście :good:
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2733
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 04 Wrz, 2023 20:10   

To bardzo cieszy, że Szarka ma energię, bawi się. Każdy metr przebiegnięty przez kota szczególnym dobrem narodu. Całe szczęście, że masz gdzie się przesunąć jak skacze...

(U mnie nie było tak wesoło, po skoku z parapetu na łóżko, lądowanie było ma mnie. Bałam się, że moje żebra tego nie wytrzymają :roll: )
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
Pyza 
Pyza

Dołączyła: 22 Paź 2019
Posty: 185
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 21 Paź, 2023 21:44   

Szarka z Amalteą odpoczywają po ciepłym lecie i teraz nadrabiają jedzeniem i spaniem. Jeszcze dokazują i niby uciekają ale też szukają jak gdzieś się zaszyje z nowego domownika bez oczu. Zobaczymy co przyniesie przyszłość
 
 
Pyza 
Pyza

Dołączyła: 22 Paź 2019
Posty: 185
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 22 Paź, 2023 17:50   

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]