Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Szaroleta
Autor Wiadomość
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 13 Lip, 2020 09:45   

Kurczę, strasznie rozwydrzona ta Szaroletka... Chyba ją ciotki w szpitaliku za bardzo rozpieszczały :P
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7385
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 13 Lip, 2020 10:22   

Królowa Szaroleta :modly: :modly: :modly:
 
 
MałaMi 
MałaMi

Dołączyła: 24 Cze 2020
Posty: 85
Skąd: Jeżyce
Wysłany: Pon 13 Lip, 2020 21:05   

Piekielne połączenie niewinnych oczu strachliwej koteczki :lol: i charakterek rozwydrzonej nastolatki :diabel: mi się przytrafiło! Ale i tak się wzruszyłam, jak łaziła po mnie w nocy :D , udawałam martwą :lol:
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Wto 14 Lip, 2020 09:53   

MałaMi napisał/a:
Piekielne połączenie niewinnych oczu strachliwej koteczki :lol: i charakterek rozwydrzonej nastolatki :diabel: mi się przytrafiło! Ale i tak się wzruszyłam, jak łaziła po mnie w nocy :D , udawałam martwą :lol:


:lol: :lol: :lol:
 
 
MałaMi 
MałaMi

Dołączyła: 24 Cze 2020
Posty: 85
Skąd: Jeżyce
Wysłany: Pią 31 Lip, 2020 21:28   

Tymczasowa mówi, że nie musicie się martwić, ja już jestem zupełnie zadomowiona, bo:
- zajmuję jej kanapę, na której przecież nie wolno siadać, kiedy ja spoczywam :roll:
- opierniczam, kiedy wraca późno z pracy i kłamie, że na paszteciki zarabiała :roll:
- strzelam fochy jakbym już tu rezydowała :shock:
Głupoty gada, ja z niczego nie strzelam, bo niby jak :shock: tylko patrzę znacząco...bo jak mam patrzeć skoro nie kuma, że kotka się karmi na żądanie. Na każde żądanie :twisted: kotka
 
 
MałaMi 
MałaMi

Dołączyła: 24 Cze 2020
Posty: 85
Skąd: Jeżyce
Wysłany: Pią 31 Lip, 2020 21:36   


tak zachęcająco wyglądam, jak ktoś (mnie) nie zapowiedziany przychodzi
 
 
MałaMi 
MałaMi

Dołączyła: 24 Cze 2020
Posty: 85
Skąd: Jeżyce
Wysłany: Pią 31 Lip, 2020 21:41   

Proponuję uaktualnić opis Szarolety:

Księżniczka Szaroleta od miesiąca panuje niepodzielnie w domu tymczasowym, co bardzo jej służy. Początkowo bardzo wycofana, kryjąca się w najciemniejszych kątach i bardzo przerażona każdym dźwiękiem, stopniowo oswoiła już całe mieszkanie, zaanektowała kanapę, parapety
i krzesła. Chowa się coraz rzadziej, ale niezmiennie bardzo stresująca jest dla niej jakakolwiek wizyta małego czy dużego dwunoga, niezależnie, czy ów zwraca na nią uwagę, czy nie. W pojedynkę za to jest bardzo towarzyska, gadatliwa i komunikatywna, szczególnie w okolicy lodówki :D . Zupełnie niekłopotliwa dla osoby, która cierpliwie zniesie jej lęki i strachy, trzyletnia Szaroleta jest w idealnym wieku do adopcji, ponieważ nie szaleje już jak kociak, ale nadal ma ciekawość i energię do eksplorowania otoczenia oraz uwielbia się bawić, gonić piórka. Szuka spokojnego domu, a w nim człowieka, który pokocha drobną, delikatną rysiczkę bez ogonka, w której strach bywa silniejszy niż ciekawość świata.


 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 03 Sie, 2020 08:45   

MałaMi napisał/a:
Tymczasowa mówi, że nie musicie się martwić, ja już jestem zupełnie zadomowiona, bo:
- zajmuję jej kanapę, na której przecież nie wolno siadać, kiedy ja spoczywam :roll:
- opierniczam, kiedy wraca późno z pracy i kłamie, że na paszteciki zarabiała :roll:
- strzelam fochy jakbym już tu rezydowała :shock:
Głupoty gada, ja z niczego nie strzelam, bo niby jak :shock: tylko patrzę znacząco...bo jak mam patrzeć skoro nie kuma, że kotka się karmi na żądanie. Na każde żądanie :twisted: kotka


:lol: :lol: :lol:
 
 
MałaMi 
MałaMi

Dołączyła: 24 Cze 2020
Posty: 85
Skąd: Jeżyce
Wysłany: Nie 09 Sie, 2020 13:58   

Szaroleta jest typową nadwrażliwą jedynaczką, najchętniej 1:1, ewentualnie 1:2, jeśli to 2 przebywa w domu wystarczająco długo. Zaakceptowała moje urlopowe zastępstwo :D
i nawet zdradzała oznaki zaprzyjaźnienia, tzn podzieliła się kanapą oraz wystawiła na głaski i mizianie (a już nawet zrobiłam listę jej kryjówek, żeby nie było stresu, że kot wyparował :wink: )

PS. skrzyneczka miała być na zioła, ale nie zdążyła
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 09 Sie, 2020 15:08   

Aww, jaki słodki pyszczek!
 
 
MałaMi 
MałaMi

Dołączyła: 24 Cze 2020
Posty: 85
Skąd: Jeżyce
Wysłany: Nie 09 Sie, 2020 22:42   

Piena napisał/a:
Aww, jaki słodki pyszczek!

bo to sama Jej Wysokość Słodycz i 0 agresji jest :modly:
 
 
MałaMi 
MałaMi

Dołączyła: 24 Cze 2020
Posty: 85
Skąd: Jeżyce
Wysłany: Czw 20 Sie, 2020 18:22   

Szaroleta wczoraj przyjęła wizytę zainteresowanych nią Państwa, jestem dobrej myśli :) , popieram.
 
 
MałaMi 
MałaMi

Dołączyła: 24 Cze 2020
Posty: 85
Skąd: Jeżyce
Wysłany: Nie 23 Sie, 2020 21:49   

"Zimny łokieć" Szarolety :wink:
 
 
MałaMi 
MałaMi

Dołączyła: 24 Cze 2020
Posty: 85
Skąd: Jeżyce
Wysłany: Nie 23 Sie, 2020 21:52   



Nie wiem, jak to robi :roll: , ale się mieści :P

 
 
Misia 
PRAWO / złoty wolo

Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 586
Skąd: Rydzyna
Wysłany: Nie 23 Sie, 2020 21:59   

Bo to bardzo kompaktowy kotek ::
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]