Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niebieska
Pią 10 Lip, 2020 13:08
Dąbrówka
Autor Wiadomość
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Wto 22 Paź, 2019 15:01   

Może TEN FAKT nie wybrzmiał jeszcze DOSADNIE, więc dodam, że...
- jeśli na widok kocich zabawek na półkach sklepowych trzęsą ci się w podnieceniu ręce i portfel,
- jeśli kolejny koci gadżet do zabawy, nagrodzony laurem wszystkich behawiorystów świata, twój kot wita szczerym ziewnięciem,
- jeśli uwielbiasz obdarowywać koty znajomych nowymi zabawkami, a te nadal witają cię z pogardą w oczach lub w najlepszym wypadku ze szczerym lekceważeniem...
to Dąbrówka jest NAJLEPSZYM KOTEM DLA CIEBIE - nieustraszoną towarzyszką każdej zabawy. Cieszy ją każda kocia zabawka, ale zadowoli się też byle czym. To kot zarówno dla zakupoholika, jak i dla człeka oszczędnego - byle kochał się bawić. Wystarczy kopnąć myszkę, a Dąbrówka już za nią biegnie, wystarczy pomachać wędką, a Dąbrówka natychmiast zbiera rozespany tyłek z posłania. Jej życiowe motto brzmi: BAWMY SIĘ!

Na dowód jedna z jej ulubionych zabaw - tym razem w urojoną myszkę pod posłaniem:

 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Nie 27 Paź, 2019 23:49   

Dąbrówkę czeka jutro sanacja paszczy:( Nie jest tam jakoś spektakularnie dużo do roboty, ale korzystamy z rewelacyjnych wyników badań krwi - spróbujemy przeciwdziałać dalszemu psuciu zębiszczy!
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Wto 05 Lis, 2019 22:10   

Donia już po sanacji - zabieg przeszła wzorowo, paszcza się pięknie goi, zatem jeszcze tylko 4 dni antybiotyku (łykany bez najmniejszego problemu) i kota zapomni o całym wydarzeniu - zresztą my też! Wszystko to tylko potwierdza, jak bardzo pogodnym i niekłopotiwym kotem jest Dabrówka:)
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7386
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 15 Lis, 2019 11:41   

Zgadnijcie kto wyżera Brutusowi obiadki (podczas gdy ten przegrywa z grawitacją) i wcale jej z tego powodu nie wstyd?

 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 22 Lis, 2019 17:23   

Dąbrówka jest przekochana. Za każdym razm kiedy mam czas i możliwość staram się spędzić z nią chociaż chwilę. Zawsze jest mega miziasta i przytulaśna, pakuje mi się na kolana i wtula się we mnie całą sobą... Tak bardzo chciałabym, żeby znalazł sie dla niej domek, ona tak bardzo tęskni....

i to jej umaszczenie... niby burasek, ale w takim ciepłym, piaskowym odcieniu ::
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 23 Lis, 2019 00:59   

Mam dokładnie tak samo. Jest cudownym kotem!
I do tego o niesamowitej urodzie...







 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 30 Lis, 2019 21:22   

Dąbrówka jest mistrzynią zabawy sama ze sobą... Albo z wyimaginowanym przyjacielem ;) Bo czasami aż dziwi mnie to, jakie ona piruety odstawia ;)
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 12 Gru, 2019 21:23   

Jednym zdaniem o Dąbrówce: Piaskowa pantera o kształcie kuli i charakterze imprezowej pandy :love:

 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 13 Gru, 2019 09:05   

Piena napisał/a:
Jednym zdaniem o Dąbrówce: Piaskowa pantera o kształcie kuli i charakterze imprezowej pandy :love:


:jump: :jump:
 
 
Inga 

Dołączyła: 04 Lis 2019
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 22 Gru, 2019 19:14   

Wielka władczyni zawsze wychodzi z Dąbrówki w stosunkach międzykocich. Biedny Bono nie miał szans. Jego kartonowe królestwo zostało podbite i przejęte  :terefere:

 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7386
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 27 Gru, 2019 00:04   

Miłość Dąbrówki do błyszczących i szeleszczących przedmiotów nie zna granic. Koteczka z uwielbieniem obserwuje i poluje na tego rodzaju błyskotki :) Bardzo dobrze się składa, bo Dąbrusia ma troszkę gramów do zrzucenia. Jako noworoczne postanowienie, wprowadzamy codzienną gimnastykę i sport dla zdrowotności, teraz niestety Dąbrówka szybko łapie zadyszkę, ale nie poddajemy się :D Ćwiczenie czyni mistrza :)

 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 12 Sty, 2020 19:36   

Powiem jedno dąbrówka to jest agentka. Ja nie wiem czy ona pracuje w jakimś kontrwywiadzie, albo jest szefem jakiejś szajki zajmującej się kradzieżami. Na jednym dyżurze ukradła mi długopis, później położyła się na telefon myśląc, że zapomnę o nim, a później... Stwierdziła, że trzeba zdjąć mi zegarek z ręki bo zaczęła go gryźć. Myśli mam wiele. Chyba trzeba wynająć detektywa by tą zagadkę rozwiązać. Chyba, że jakiś biurowy kociasty jeszcze się nam nie ujawnił? zobaczymy czas pokażę ;)
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pon 13 Sty, 2020 10:10   

Chitos napisał/a:
Powiem jedno dąbrówka to jest agentka. Ja nie wiem czy ona pracuje w jakimś kontrwywiadzie, albo jest szefem jakiejś szajki zajmującej się kradzieżami. Na jednym dyżurze ukradła mi długopis, później położyła się na telefon myśląc, że zapomnę o nim, a później... Stwierdziła, że trzeba zdjąć mi zegarek z ręki bo zaczęła go gryźć. Myśli mam wiele. Chyba trzeba wynająć detektywa by tą zagadkę rozwiązać. Chyba, że jakiś biurowy kociasty jeszcze się nam nie ujawnił? zobaczymy czas pokażę ;)


Przysmaczek albo PSIKUS ;)
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7386
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 13 Sty, 2020 23:51   

Taaak :D Dąbrówka to taka kradziejka-czarodziejka :D Mała, podstępna oszukistka :D Ostatnio zakosiła Brutusowi jego legowsisko, a ja podchodząc od tył prawie dałam się oszukać, ale nie... Dąbrówka choć jest kulką to jednak wielkościowo w stosunku do Brutusa to jest to gabaryt połowy kota ;)





Taka ta nasza Dąbrówka jest, wszystkie leżanki przywłaszcza i wykorzystuje chwilową nieuwagę kolegów... Brutus, który wstał jedynie po toby odwiedzić kuwetę, na ten widok nieco się podłamał i wyglądał na szczerze zagubionego - zobaczcie sami LINK
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 15 Sty, 2020 19:28   

Mówiłam, że kradnie! A to ci bandzior z niej :) :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]