Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niebieska
Pią 10 Lip, 2020 13:08
Dąbrówka
Autor Wiadomość
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7386
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 19 Lut, 2020 01:55   

U Dąbrówki życie kulą się toczy ;) Niestety dalej pozostaje niewidzialna ;( Szczerzenie nie rozumiem dlaczego... Nosi ona w sobie wszystkie pożądane cechy u kota. Uwielbia się tulić, chętnie wskakuje na kolana i jestem skłonna wierzyć, że w przyszłości, zabrana do domu chętnie będzie grzała czyjeś nogi lub szyję w łóżku ;) Uwielbia się bawić, zarówno sama - kocimi zabawkami, jak i z człowiekiem - ganiając za wędką. Potrafi robić to bez opamiętania i do utraty tchu ;) Jest kotkiem czystym, bez problemu trafiającym do kuwety i po postu idealnym. Dąbrówka marzy o tym by stać się królową czyjegoś serca. Jedyną kocią królową :serce:

Ostatnio zmieniony przez Niebieska Sob 07 Mar, 2020 23:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Inga 

Dołączyła: 04 Lis 2019
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 07 Mar, 2020 23:30   

Dąbrówka po prostu bawi się ciągle w odbijanego :jezyk2: Odbija innym wędkę, miejscówki...no taki trochę koci bezczelniaszek i jeszcze spryciulka. Urokiem osobistym wszystko załatwi, szczególnie nie da się nikomu obrazić za małe podkradanko >D Jest taką pewniarą, że ostatnio podwędziła wędkę bawiącemu się Wspólnikowi, do którego cała reszta ekipy ma taki respekt, że nawet do niego nie podchodzą. :cool:

 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 19 Mar, 2020 21:17   

Cześć człowiek, posprzątam Ci mieszkanie, będę pucowała swoim grzbietem każde kąty tylko daj mi szanse... Chociaż zapytaj o mnie



 
 
Żywia 

Dołączyła: 25 Paź 2018
Posty: 604
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 25 Mar, 2020 13:26   

Dąbrówka to taka fajna dziołcha co lubi się bawić, jak nie z kimś to sama. Ale wolała by Z KIMŚ osobiście swoim


 
 
Daria 
Dareczka1990

Wiek: 33
Dołączyła: 05 Maj 2018
Posty: 144
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 22 Kwi, 2020 21:38   

 
 
Daria 
Dareczka1990

Wiek: 33
Dołączyła: 05 Maj 2018
Posty: 144
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 22 Kwi, 2020 21:43   

Po miesiącu spędzonym u mnie mogę zdecydowanie powiedzieć że Dąbra to jest kot idealny samowystarczalna, ale towarzyska uwielbia zabawy z człowiekiem, gonitwy z Zaharką, ale też potrafi się zabawić sama wszystkim co wpadnie jej w łapki długopisem skarpetką czy kuleczką. W nocy przychodzi położyć kolo mnie zajmując tylko ostatni skrawek kołdry żeby nie przeszkadzać.





 
 
KrisButton 

Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 3644
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 23 Kwi, 2020 21:05   

Dąbrówka ma to we krwi, pomagać lubi i jak tylko może to bierze czynny udział, to taka mała, pełna życia, słodka, futrzasta istota, która niczego nie chce w zamian, tylko prosi o własnego człowieka i swój własny domek :serce:
_________________
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
Synuś, Dziczek,Maksima,Gacuś i Kajtuś P w moim sercu i pamięci, na zawsze.
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 07 Cze, 2020 21:57   

Koty wróciły do naszego szpitalika i wróciła i Dąbrówka i wrócili wolontariusze :)
Mamuniu jak ja się stęskniłam za tą kluską! :) Dała się wzorcowo wygłaskać, wytulić! Pokazała to z czego jest znana, czyli zabawy sama sobą i ogonem kociego kolegi Mrauera :)
Dąbrówka czeka na swojego prywatnego człowieka. Ba! Czekała! Bo go znalazła! :aniolek: :aniolek:
Teraz czeka tylko na przeprowadzkę :) Czeka tylko na założenie siatki i kota trafi do SWOJEGO, WŁASNEGO M! :banan: :banan: Uwierzycie w to? :shock:
:shock: :aniolek: :aniolek: :aniolek:
Ostatnio zmieniony przez Chitos Pon 08 Cze, 2020 08:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 08 Cze, 2020 08:45   

Super wiadomości! :D :brawo:
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 27 Cze, 2020 20:14   

Dąbrówka tupta niecierpliwie i pomiaukuje nagląco - kiedy wszystko gotowe będzie na przenosiny? Wiatr niesie wieści, że może w przyszłym tygodniu..? Trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło zgodnie z planem, bo nowy kumpel Dąbróweczki - Gacek, nieszczególnie przypadł jej do gustu. Kotka na sam jego widok wskakuje na wyższe elementy pomieszczenia i gniewnie syczy.
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 10 Lip, 2020 08:33   

No i stało się - Dąbrówka od dwóch dni na swoim! Wieści płynące z domu stałego są bardzo pozytywne! Dąbra, została przechrzczona na Dosię i całymi dniami wyleguje się ze swoim młodszym człowiekiem. Przekonanie się do kanapy i nowych ludzi zajęło jej około 20 minut - już jak wychodziłam, to bezczelnie siedziała na kolanach nowej Opiekunki :D Trzymajcie kciuki żeby wszystko szło tak dalej :)
 
 
Misia 
PRAWO / złoty wolo

Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 586
Skąd: Rydzyna
Wysłany: Pią 10 Lip, 2020 08:33   

:serce:
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 10 Lip, 2020 08:59   

powodzenia ślicznotko!!
 
 
KrisButton 

Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 3644
Skąd: Luboń
Wysłany: Pią 10 Lip, 2020 10:27   

Twoje szczęście Dosiu Dąbrówko jest najważniejsze, niech dzieje się jak najlepiej Tobie :serce:
_________________
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
Synuś, Dziczek,Maksima,Gacuś i Kajtuś P w moim sercu i pamięci, na zawsze.
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6898
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 10 Lip, 2020 10:57   

Dąbrówko Dosiu - powodzonka!
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]