Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Pią 23 Paź, 2020 11:19
Wiktorek C.
Autor Wiadomość
Arleta 

Dołączyła: 28 Mar 2019
Posty: 233
Skąd: Koziegłowy
Wysłany: Nie 28 Kwi, 2019 21:16   Wiktorek C.

Wiktorek C. jest młodym, drobnym kotkiem, około 9 miesięcznym, ważącym ok. 3 kg. Został zabrany z duże stada kotów na kastrację. Miał trafić do nas tylko na czas zabiegu i rekonwalescencji, ale niestety okazało się, że ma duże niedobory witaminy B12. Na początku był trochę nieufny, ale nigdy nie agresywny wobec nas, okazał się ogromnym pieszczochem, miziakiem i pełnym chęci do zabawy kociakiem. Z dnia na dzień pokazuje nam swoje kolejne, ciekawe oblicza.
Wiktorek bardzo chętnie współpracuje przy wszystkich zabiegach, jest bezproblemowy.
Na chwilę obecną Wiktorek jest w trakcie uzupełniania witaminy B12, ale już niedługo będzie szukał swojego kochającego domku. Kto wie, może znajdzie się Dobra Dusza, która zechce urozmaicić swoje życie tym przecudownym chłopakiem? :aniolek:





Więcej WIKTORKA na ZDJĘCIACH i FILMACH.
Ostatnio zmieniony przez jaggal Pią 23 Paź, 2020 11:20, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 29 Kwi, 2019 09:17   

jaki słodziak <3
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Zurha 

Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 3365
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 29 Kwi, 2019 11:12   

A na żywo przynajmniej 3 razy słodszy :aniolek:
 
 
Arleta 

Dołączyła: 28 Mar 2019
Posty: 233
Skąd: Koziegłowy
  Wysłany: Sob 04 Maj, 2019 19:15   

U Wiktorka coraz lepiej, powoli zmienia się w leniwca :cool:
Niezbyt przyjemna, zimna pogoda w majówkę bardzo sprzyja lenistwu Wiktorka :wink:
Wiecznie zmęczony odpoczywa, choć nadal spragniony miłości - tylko czeka na okazję, kiedy mamka wejdzie pod kocyk i będzie go tulić.
Jego drugim, nowym osiągnięciem (poza pobiciem rekordu leżenia do góry brzuchem :P ) jest reagowanie na imię. Wiktorek nauczył się go już perfekcyjnie, na zawołanie przybiega dumnie licząc na jakieś pyszności czy zabawy. Mądry chłopak z niego :wink: .


Tak się tuli ten nasz mały przystojniak ↓



Ah, a tu słodkie lenistwo, bo jakby inaczej :lol:




Ważne, że chłopak uśmiechnięty!
 
 
Arleta 

Dołączyła: 28 Mar 2019
Posty: 233
Skąd: Koziegłowy
Wysłany: Wto 14 Maj, 2019 18:16   Wiktorek C

Jak pewnie wiadomo, Wiktorek spędził całą majówkę wylegując się w łóżeczku.. :P
Akumulator naładowany, a energia powróciła z podwójnym apetytem. Wiktorek jest niesamowitym kotem w przypadku jedzenia (i nie tylko :lol: ). Nigdy nie przegapi pory obiadowej, zawsze zje całą porcję i często żąda dokładeczki. Nie zdarzyło mu się jeszcze wybrzydzać. Pomimo tego, że jest małym żarłoczkiem - cały czas trzyma linię i kusi wdziękiem :wink: .
Jak się okazało, jest nie tylko świetnym kotem do karmienia, ale też perfekcyjnie bierze tabletki!
Każdą tabletkę bierze ze smakiem, jakby wcinał swoje ulubione, pyszne smaczki. Naprawdę świetny pacjent, a wręcz wzorowy! :aniolek:


Tak Wiktorek spoglądał na nas udając jaki on to zmęczony jest :D




A tu nasz model chciał zwrócić na siebie uwagę, więc wskoczył gdzieś wyżej i zaczął pozować do zdjęć :cool:
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 14 Maj, 2019 18:40   

Ale słodziak :)
 
 
Arleta 

Dołączyła: 28 Mar 2019
Posty: 233
Skąd: Koziegłowy
Wysłany: Pią 31 Maj, 2019 19:05   

Pierwsze majowe promienie słońca bardzo przypadły Wiktorkowi C. do gustu. :D
Nie omija żadnej okazji, aby móc wyjść i wygrzać się na balkonie ze swoimi kumplami.
Wyjątkowo spodobała mu się tam zabawa z jego psią przyjaciółką - Nelą.
Wiktorek nie ma problemu z nawiązywaniem kontaktu z żadnym z futrzaków, pozwolił nawet Neli umyć swoje futerko pięknie pomrukując.


Oo, jakie przyjemne to majowe słoneczko :aniolek:



Strzelasz foty? Zapozuję, uśmiechać się?



Myj, myj kochana, nie krępuj się! :D
 
 
Arleta 

Dołączyła: 28 Mar 2019
Posty: 233
Skąd: Koziegłowy
Wysłany: Czw 20 Cze, 2019 21:49   

Pierwsze szczepienie Wiktorek C. ma już za sobą!
Zniósł to naprawdę dobrze, z resztą jak większość zabiegów czy zastrzyków.
Tak jak już wspominaliśmy - Wiktorek to naprawdę dzielny pacjent, ale nikt jeszcze nie wie, że jest też urodzonym podróżnikiem. :aniolek:
Wiktorek w aucie w szelkach ma totalny luzik, mruczy, mizia się - zdecydowanie preferuje bardziej tą formę podróżowania zamiast podróży w transporterze, gdzie za każdym razem daje nam koncert jego ulubionych pieśni żałosnych :lol:
Cwaniak naprawdę ładny głos ma, nie fałszuje :P


Na zdjęciu przespokojny Wiktorek, tuż po odbyciu koncertu :wink:



A tu dostojny Pan Domu na swoich włościach :aniolek:
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 20 Cze, 2019 22:55   

Ale on ma śmieszne te skarpety :D białe łapeczki i pasiaste rękawy :D
 
 
Arleta 

Dołączyła: 28 Mar 2019
Posty: 233
Skąd: Koziegłowy
Wysłany: Czw 04 Lip, 2019 21:50   

Hej, tu Wiktorek C.
Zastępcza mamka mi cały czas powtarza, że niedługo skradnę kogoś serce i będę mieć swój własny dom z rodzinką i przyjaciółmi.
Przyszedłem się pożalić, bo zaczynam się niecierpliwić, nikt jeszcze po mnie nie przyjechał, a już dawno spakowałem wszystkie swoje zabaweczki :neutral:
Tak skromnie mówiąc, spójrzcie. :aniolek:
Jestem piękny.
Jestem mądry.
Jestem młodziutki, pełen energii.
Wiem kiedy do mnie mamka mówi, znam swoje imię.
Nie jestem wybredny, zjem wszystko co dostanę, łącznie z dokładką.
Uwielbiam towarzystwo ludzkie, kocie czy psie.
Zawsze wygrywam wyścigi do kuchni, mimo, że nikt nie woła, to ja zawsze wiem, kiedy miski są pełne!
Nie mam problemu z jazdą w aucie, pod warunkiem, że są to piękne szelki, a nie plastikowy, ponury transporter.
Potrafię aportować myszką, nooo.. co prawda jeszcze ćwiczę, ale idzie mi coraz lepiej.

Widzisz, jestem naprawdę fajnym kotkiem, a Ty, jeżeli to czytasz..
Może to właśnie Ty znajdziesz dla mnie mały kącik pełen miłości?
Jeśli tak, już Cię kocham! Szykuje walizeczki! :D






 
 
Arleta 

Dołączyła: 28 Mar 2019
Posty: 233
Skąd: Koziegłowy
Wysłany: Pią 26 Lip, 2019 12:06   

Jak pewnie wiecie, gdy Wiktorek C. się u nas pojawił, okazało się, że ma duże niedobory witaminy B12. Chłopak przez długi czas musiał dostawać zastrzyki, aby ten wynik mu podwyższyć. Jako, że w ostatnim miesiącu już nic nie przyjmował, nadszedł ten czas żeby ponownie wykonać badania. Pytacie jak tam? Super! Niedobór uzupełniony, Wiktorek wolny od igieł i częstych wizyt u weterynarza. Teraz oficjalnie można powiedzieć, że jest w pełni zdrowy i gotowy do adopcji! Kto się skusi na takiego kochanego przystojniaka? Jego cudowny charakter nie przestaje zaskakiwać! :aniolek:


Wiktorek C. jest kotem, który uwielbia zabawki i potrafi nawet bawić się sam! :lol:
Na poniższym filmie Wiktorek bawi się swoim ulubionym, jedynym w swoim rodzaju Panem Liskiem. Jak widzicie, ten nasz chłopak poniekąd wciela się w kangurka :D



Po każdej zabawie przychodzi jednak czas na odpoczynek, tak też jest u Wiktorka. Totalnie przypadkowe zdjęcie, Wiktorek został przyłapany w objęciach. Zobaczcie tylko jaki jest uśmiechnięty! :aniolek:
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 26 Lip, 2019 13:05   

Zupełnie nie rozumiem, dlaczego ludzie się nie biją o Wiktorka! :nie:
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Arleta 

Dołączyła: 28 Mar 2019
Posty: 233
Skąd: Koziegłowy
Wysłany: Pią 30 Sie, 2019 14:21   

Wiktorkowi C. bardzo sprzyjają wakacje ludzkich domowników. W końcu inni mają dla niego duuużo czasu, mogą wytargać, podrapać za uchem, przytulić i rzucić myszką. Dwumiesięczny
dzień dziecka! :aniolek:
Podczas wakacji w Tunezji tymczasowych opiekunów Wiktorka, został on przedstawiony kilku osobom. Jeden Pan, który prowadził sklep był nim tak zauroczony, że dał nam pocztówkę z imionami Wiktorka i jego przyjaciółki Tosi po arabsku! Przedstawiamy Wam oto arabskie imię tego przystojniaka - فيكتور :wink:
Hmm.. Wiktorek zdobył tyle komplementów podczas tak krótkiego pobytu.. Ale czemu tu się dziwić? Ten kot ma tyle uroku w sobie, jest tak kochany i radosny, że aż trudno przejść obok niego obojętnie! Więc wytłumaczcie nam.. Dlaczego to piękne stworzenie aż tyle czeka na jego jedyny, kochający dom? :(



 
 
Arleta 

Dołączyła: 28 Mar 2019
Posty: 233
Skąd: Koziegłowy
Wysłany: Nie 13 Paź, 2019 10:45   

Wróciłem z wakacji, a tu taka niespodzianka!
Zawsze wiedziałem, że Nela mnie bardzo kocha, ale żeby aż tak? :aniolek:

Podróże są ekstra, no ale jednak nie ma to jak we własnym domku.. I chociaż w domu tymczasowym jest mi dobrze, chciałbym już mieć to swoje jedno, jedyne miejsce na tym świecie :(

 
 
Arleta 

Dołączyła: 28 Mar 2019
Posty: 233
Skąd: Koziegłowy
Wysłany: Pią 01 Lis, 2019 13:50   

A kto to? :aniolek:
To znowu Wiktorek, pokazujący swoje nowe oblicza i umiejętności.
Jak widzicie, ten delikwent nie tylko uwielbia bawić się zabawkami, jeździć autem czy szaleć z pozostałą częścią futrzastej ekipy! Równie dobrze odnajduje się w roli drukarza lub ucznia :D
Uroczy z niego mądrala!




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]