Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Nie 26 Lip, 2020 20:46
Lucek, Bożenka, Gabi i Ignaś
Autor Wiadomość
Pralinka666 

Dołączyła: 01 Mar 2020
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 29 Mar, 2020 14:21   

Witajcie Kotki są po pierwszym obcinaniu pazurków, Ignaś w tym temacie jest bezproblemowy za to Bożenka nie była tak chętna i wyraźnie jej się to nie podobało. Koteczki bardzo polubiły czesanie - kiedy czeszę Bożenkę na kolana wskakuje mi Ignaś bo przecież on też chce być w centrum zainteresowania. Koteczki stały się ostatnio bardzo skoczne w szczególności Bożenka, która wskakuje na ostatnie piętro drapaka i robi hop na meble :jump: :jump: Ignaś próbuje ją naśladować ale niestety jeszcze jemu to nie wychodzi. Mają też kolejne ulubione zabawy czyli bieganie i skakanie za światełkiem z lasera oraz gryzienie książek- w tym fachu to znowu Bożenka jest mistrzynią :( Jak to stwierdził mój brat może Bożenka jest głodna wiedzy.... :hmm: cały czas próbuje w to uwierzyć :wink:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 29 Mar, 2020 19:43   

Pralinka666, mega się cieszymy, że dzieciaki a właściwie to młodzież do Was trafiły :serce:
Wiem, też że już nigdy nie będziecie chcieli żyć bez kotów :: :: ::
 
 
Pralinka666 

Dołączyła: 01 Mar 2020
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2020 17:14   

Witajcie Kotki są po pierwszym odrobaczaniu w naszym domu. Chociaż miałam ogromne obawy jak to przebiegnie i strasznie się denerwowałam, wszystko poszło niezwykle sprawnie. Tabletki obtoczyliśmy w jedzonku i dzieciaki niezwykle łatwo przyjęły je do swoich pyszczków. Ignaś próbował mi nawet zjeść palec z wrażenia :jesc: Dobę po podaniu tabletek nie zauważyłam w kuwecie niczego niepokojącego. Koteczki ostatnio bardzo lubią gonitwy po pokoju ok 5:30 nad ranem. Zanim to nastąpi Bożenka upodobała sobie Adama - wskakuje do nas do łóżka i wymusza na nim mizianie. Wtedy Adam robi to bez oporów jednocześnie karząc mi zrobić w łóżku więcej miejsca - oczywiście dla Bożenki :hug2: Ignaś dorównał siostrze w skokach na meble, na których to chętnie się wyleguje :cool: Kociaki są wielkimi miziakami. Bożenka lubi swoim noskiem dotykać mojego i swoim pyszczkiem ocierać się o moją twarz :serce: Wtula się we mnie przy tym jak małe dziecko. Ignaś najchętniej byłby moim cieniem - wszędzie za mną chodzi, a jak tylko wyjdę z pokoju to nawołuje mnie na powrót swoim miauczeniem.
 
 
Pralinka666 

Dołączyła: 01 Mar 2020
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2020 12:34   

Z racji tego, że od ponad tygodnia nie było tu żadnych zdjęć naszych kociaków wrzucamy ich małą sesję zdjęciową :lol: :lol: :lol:




 
 
Pralinka666 

Dołączyła: 01 Mar 2020
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2020 12:44   

Jak widać na zdjęciach powyżej nasze pociechy są bardzo fotogeniczne i aparatu się nie boją. Są też bardzo wygodne i byle gdzie się nie kładą. Adam się śmieje, że jeszcze trochę a to my będziemy spać na drapaku, a Bożenka i Ignaś na stałe przejmą nasze łóżko razem z poduszkami i kołderką :: :: ::
Aha zapomniałabym - SESJI C. D. ... :)



C. D. nastąpi... :: :: ::
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2020 12:48   

Słodkie pysie!
 
 
Pralinka666 

Dołączyła: 01 Mar 2020
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2020 13:01   




I to już koniec tej sesji. Mam nadzieję, że Wam się podoba. Muszę wam też zdradzić info, że kociaki dorobiły się u nas nowego miejsca skąd mogą nas obserwować i mierzyć nas z góry. Oczywiście jest to dla nich również ciekawe legowisko. Mowa tu oczywiście o nowej półce, którą Adam wczoraj powiesił. Nie obyło się oczywiście bez strachu, gdyż na widok odkurzacza i hałasu wiertarki Bożenka dała dyla na najwyższy szczyt mebli, a Ignaś najpierw zaczął syczeć (twardziel) a potem poszedł w ślady siostry - też mi bohater :spadam: Oczywiście jak tylko znikły narzędzia jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pojawiły się kociaki bardzo zainteresowane tym co pojawiło się na ścianie. Niedługo wrzucimy wam fotorelację z tego jak kociaki korzystają z półki. Tymczasem PAPA
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2020 14:27   

Uwielbiam czytać i oglądać takie relacje :)
 
 
Pralinka666 

Dołączyła: 01 Mar 2020
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2020 21:19   

Witajcie Kochani, sami nie wiemy kiedy a już nasze kociambry, tzn. Bożenka i Ignaś są z nami ponad miesiąc. Prze ten okres dały się nam poznać już chyba z każdej ze stron. Bożenka to wielka przylepa, która od czasu do czasu wpada w szał biegania i wtedy lata jak przysłowiowy kot z pęcherzem. Jest też nadal głodna wiedzy - podgryza książki, kiedy tylko ma okazję :: :: :: Ignaś natomiast jest troszkę flegmatyczny, chodzi za nami jak cień i porównać go można do odkurzacza - wciągnie wszystko co namierzy (tzn. każde jedzenie, które ma w zasięgu). Sytuacja ogólnoświatowa, tzn. pandemia koronawirusa, spowodowała, że całą Wielkanoc spędziliśmy w domu tylko z naszymi pociechami, nie wyjeżdżając nigdzie. Ich zachowanie podczas śniadań wielkanocnych było cudowne, gdy przychodziły do nas i lekko łapkami trącały nas tak, jakby chciały powiedzieć, że chętnie się do nas przyłączą, a przez całe święta nie odstępowały od nas na krok. Oba kociaki są niesamowite, to nie podlega dyskusji. Razem z Adamem stwierdziliśmy, że nie chcemy już być ich domem tymczasowym. PODJĘLIŚMY DECYZJĘ, ŻE W NAJBLIŻSZY WEEKEND ZŁOŻYMY WNIOSEK O ICH ADOPCJĘ!!!!!!!! ::s ::s ::s KOCHAMY JE :serce: :serce: :serce:
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2020 22:23   

Kociaki naczekały się na wyjście z klatki, ALE NAPRAWDĘ WARTO BYŁO :aniolek:
 
 
Johanna 
Johanna

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2019
Posty: 403
Skąd: Poznan
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2020 22:38   

Wspaniała wiadomość! Wszystkiego najlepszego dla Was! :serce: :jebanewalentynki:
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2020 22:39   

Suuupeer! :love:
Powodzonka!
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2020 22:46   

Pralinka666, wiedziałam, że po wpuszczeniu kotów pod dach, nie będziecie już wyobrażali sobie życia bez Nich! ::
Także witamy w gronie zakoconych :D :D :D
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2020 00:24   

Super wieści!!! :tan: :tan: :tan:
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2020 08:13   

Wspaniale!!!! :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]