Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niebieska
Pon 27 Cze, 2022 18:30
Ceradzkie Krowy
Autor Wiadomość
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 08 Cze, 2022 12:39   

oj dawno się nie odzywaliśmy, trochę nas nie było a Tycia i Sznycia były pod tymczasową opieką mojego taty :: a że on pracuje w innych godzinach niż my to i godziny posiłków się zmieniły i to na korzyść dla dziewczyn :)

a po naszym powrocie dziewczyny odwiedził jeszcze jeden gość, i to taki wyjątkowy, taki, któremu nawet nie wiedzą, że skradły serduszko ::
Pozostaje nam już tylko poczekać jak nowy domek wszystko przygotuje a my możemy myśleć o pakowaniu plecaczka...
chyba tym razem uronię łezkę przy pożegnaniu, oj długo dziewczyny z nami mieszkały, długo...
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 27 Cze, 2022 08:39   

no i się przeprowadziły... szybko poszło....
początek ciężki, ale one nigdy do odważnych nie należały :: ale mamy informacje z rana, że koło północy wyszły na zwiedzanie, jedzenie z misek znikło, kuwety używane były...
teraz tylko czekać jak będą poznawać cały dom :)
 
 
crestwood 

Dołączyła: 03 Wrz 2020
Posty: 1182
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 27 Cze, 2022 13:47   

Wspaniale, brawo Tytka i Sznytka! Trzymam mocno kciuki, by poszło z górki :aniolek:
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 27 Cze, 2022 18:33   

Super wieści :) Cieszę się bardzo i przyznam, że gdy ta ankieta wplynela to az wstrzymałam oddech, trzymając kciuki za to by się udało ::
Trochę będzie mi brakować, poniedziałkowego „dzień dobry” w ich wątku :lol: :lol:
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 28 Cze, 2022 08:31   

Niebieska napisał/a:
Super wieści :) Cieszę się bardzo i przyznam, że gdy ta ankieta wplynela to az wstrzymałam oddech, trzymając kciuki za to by się udało ::
Trochę będzie mi brakować, poniedziałkowego „dzień dobry” w ich wątku :lol: :lol:


:oops:
Pani się nie boi, wrócę z urlopu i pewnie zacznę pisać w innym tymczasowym wątku ::
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 30 Cze, 2022 09:30   

wieści z domku są nadspodziewanie dobre ::
Już we wtorek popołudniu Tytka postanowiła zjeść i skorzystać z kuwety pomimo, że opiekun siedział na kanapie w tym samym pokoju... A ponieważ nic złego się nie stało (a pewnie opiekun nawet bał się oddychać za głośno ;) ) postanowiła podejść bliżej i go zlustrować ::
Sznytka w tym czasie obserwowała wszystko z bezpiecznej pozycji na schodach...
widać, która z dziewczyn odważniejsza ::
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]