Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Wto 20 Kwi, 2021 18:38
Serki
Autor Wiadomość
serowi 
Cheddar, Agaton

Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 68
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 03 Lut, 2020 22:43   

U nas jak wspominałem w wątku o Agatonie nastąpiło pojednanie i koty się polubiły. Nawet teraz jak to pisze, słysze jak razem biegają za... czymś. Ostatnio nakrywam częściej Agatona jak myje Cheddara. Chedd mimo mniejszej postury ewidentnie rządzi w tym związku. Może dlatego, że patrząc na niego jako jedyny ma garnitur. Jednak zelżały jego depostyczne rządy i teraz problem jest tylko przy karmieniu. Cheddar jak zje swoje (albo nawet nie zje jeszcze!) zagląda do talerza Agatonowi i zaczyna jeść jego porcje. Agaton ewidentnie oddaje szefowi bez walki - zna w końcu swoje miejsce w stadzie.

Cheddar jest dalej przytulasny, szczególnie rano. Dziś rano Madzia zostawiła otwarte drzwi od sypialni i momentalnie wskoczył do łóżka i zaczął głośno mruczeć i ocierać się o nasze twarze. Mimo, że nie lubie kotów w sypialni, to ewidentnie przekupił mnie słodyczą ;) .
 
 
serowi 
Cheddar, Agaton

Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 68
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Lut, 2020 10:49   

Apropo mycia Cheddara - > https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
Pojawił się film ;)
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 29 Lut, 2020 20:43   

Jak tam Ched? Urósł trochę? :)
 
 
serowi 
Cheddar, Agaton

Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 68
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 19 Kwi, 2020 22:03   

Cheddar rośnie, ale jest to żarłok niestety więc ostatnio. Staramy się dbać o jego dietę, bo wygląda coraz okręglej, ale niestety trudno go odciągnąć od jedzenia. Zwyczajowo zabierał Agatonowi jedzenie i teraz nawet jak dajemy najpierw Agatonowi jeść, Cheddara zamykając na czas dania śniadania Agatonowi, to Agat z przyzwyczajenia zostawia część Cheddarowi. Więc od paru tygodni staramy się odchudzić naszego sera, ale wydaje się, że nic nie kocha on tak bardzo jak jedzenia. Strasznie polubił naszą córkę. Rano jak chcę, by wstała do 'szkoły' (kto ma dzieci wie jak aktualnie wygląda to) wystarczy, że otworzę drzwi do jej pokoju, a Cheddar od razu przybiega i wskakuje jej do łóżka jak piesek. Jutro podeśle jakieś foty najpewniej ;)
 
 
serowi 
Cheddar, Agaton

Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 68
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 20 Kwi, 2020 21:52   

Zgodnie z obietnicą - zdjęcia Cheddara:





 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 20 Kwi, 2020 22:21   

Ale ma blyszczaca sierść! :)
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 21 Kwi, 2020 05:49   

i ten nosek :serce:
 
 
serowi 
Cheddar, Agaton

Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 68
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 29 Maj, 2020 12:17   

Nie pisałem o tym ale Cheddar w swoich zaletach ma funkcje grzania i mruczenia przy pracy zdalnej. Zachęcam do adopcji wszystkich na homeoffice:D
https://youtu.be/YxFlItzhxEA
 
 
Zurha 

Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 3365
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 08 Lip, 2020 00:03   

Co tam u slodziaka nowego?
 
 
serowi 
Cheddar, Agaton

Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 68
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 16 Sie, 2020 13:43   

Cheddar ma się dobrze, choć upały dają mu się we znaki. Co rusz widzimy go gdzieś rozłożonego płasko. Dziś np spał w zlewie ;) . Mieliśmy teraz na dniach spory remont i pokazał on typowe dla Cheddara różnice w stosunku do innych kotów. Podczas gdy Agaton ukrywał się przez cały remont pod łóżkami, to Cheddar szukał tylko okazji by wejść do pokoju, w którym hulały wiertarki.

 
 
serowi 
Cheddar, Agaton

Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 68
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 31 Sie, 2020 20:40   

Chłopaki mają się dobrze, Felek oczywiście rządzi tak jak zawsze, ale choć są między nimi spory (ostatnio nawet Felek wydaje się bardziej atakować Agatona), to ewidentnie są porzadnymi kumplami. Śpią przytuleni i nie wstydzą się zdjęć razem. Przykład poniżej:

Ostatnio zmieniony przez jaggal Pon 31 Sie, 2020 21:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
serowi 
Cheddar, Agaton

Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 68
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 05 Paź, 2020 20:44   

Teraz przeczytałem, że w poście wyżej nazwałem Cheddara Felek. Przyzwyczajenie wzięło górę, gdyż w domu tak właśnie na niego mówimy. Imię do niego dopasowało się automatycznie poprzez podobieństwo do reklamowego Felixa i tak zostało. Tak więc Cheddar, (bo tak w papierach jednak ma) vel. Felek trzyma się dobrze, jest zdrowy, wesoły, rozbiegany i jak zawsze wiecznie głodny. Poleca się na adopcje, bo to kot odważny lubiący nowe miejsca, ciekawy wszystkiego i towarzyski.
 
 
serowi 
Cheddar, Agaton

Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 68
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 28 Lis, 2020 15:06   

Cheddar, jest bardzo przywiązany do naszej córki. Gdy jej nie ma to śpi na jej łóżku. Sprawuje się na razie bardzo dobrze, nie ma z nim kłopotów. Codziennie rano razem z Agatonem organizują sobie sprinty po całym domu (reagują gdy tylko usłyszą, że któreś z nas się obudziło i zaczynają prosić, by otworzyć im drzwi do pokoju ;) ).
 
 
Migotka 
Migotka

Dołączyła: 01 Wrz 2019
Posty: 1599
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 13 Sty, 2021 11:18   

Co u Cheddara?
 
 
serowi 
Cheddar, Agaton

Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 68
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 16 Sty, 2021 09:43   

Pisałem ostatnio o przywiązaniu Cheddara do naszej córki. Przez ten czas myślałem, że nie jest on fanem nas (nie że nie lubi, ale nie ma ochoty specjalnie wskakiwać i przytulac się w przeciwieństwie do Agatona). Jednak gdy córka wyjechałą na 'ferie' do Babci okazało się, że ten kot jednak tak samo jak Agaton potrzebuje uwagi i przytulania. Zasiadał obok mnie codziennie w pracy (homeoffice) przewracał się na plecy i kazał głaskać. W ciągu dnia wielokrotnie powtarzał ten rytułał :) .

Oczywiście Cheddar jest też kotem polującym/walecznym - to on co chwile próbuje zdominować Agatona wskakując na niego. On też atakuje przemieszczajce się pod kołdrą kształty (głównie stopy ;) ) aby zamordować intruza. Kot zadowolony, kochający pieszczoty (ale na jego zasadach i czasie) i przede wszystkim jedzenie. Nikt nie patrzy na Ciebie tak jak Cheddar, gdy akurat kroisz kurczaka ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]