Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Mały Maciuś
Autor Wiadomość
cuda.wianki 

Dołączyła: 21 Lis 2023
Posty: 22
Skąd: Poznań Grunwald
Wysłany: Nie 04 Lut, 2024 14:50   

Macius byl tez na kontroli u weterynarza i na szczescie jest totalnie zdrowym kotkiem :)
_________________
Lena
 
 
cuda.wianki 

Dołączyła: 21 Lis 2023
Posty: 22
Skąd: Poznań Grunwald
Wysłany: Nie 04 Lut, 2024 14:52   



pelna czilera ;)
_________________
Lena
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 08 Lut, 2024 02:27   

O, jakie super wiesci:)
Szybko się odnalazł, aż jestem pozytywnie zaskoczona :)
Cieszę się, że zdrowotnie wszystko dobrze:)
Nadal trzymam kciuki!
 
 
cuda.wianki 

Dołączyła: 21 Lis 2023
Posty: 22
Skąd: Poznań Grunwald
Wysłany: Pią 23 Lut, 2024 22:10   

Maciuś to twardy zawodnik :D Mimo że bez problemu buszuje po mieszkaniu, gdy załatwiam sprawunki (w stosownej odległości, rzecz jasna), nadal jest nieufny. Nie chce dotyku i przy próbie głaskania syczy lub ucieka. Dziś jednak nastąpił mikro przełom - gdy był schowany w swojej kryjówce w szafie, pozwolił mi przysunąć rękę tuż pod nosek i nie zasyczał! Poza tym najbardziej interesują go kurczacze smaczki i latające piórko :)
_________________
Lena
 
 
cuda.wianki 

Dołączyła: 21 Lis 2023
Posty: 22
Skąd: Poznań Grunwald
Wysłany: Nie 25 Lut, 2024 18:27   

!!! p r z e ł o m !!!

Maciej wczoraj PODSZEDŁ i poprosił o głaski, potem wracał po więcej i MRUCZAŁ. Wygląda na to, że Maciuś jednak człowieka lubi, potrzebuje tylko dużo czasu i cierpliwości - wniosek jest taki, że nie wolno się zrażać jego syczeniem. Trzeba próbować inicjować kontakt, ale nie natarczywie - gdy zaczyna buczeć, lepiej się wycofać.
Dziś były kolejne porcje głasków i mruków. Jestem bardzo szczęśliwa!:)
_________________
Lena
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7388
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 25 Lut, 2024 19:54   

:)
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 02 Mar, 2024 19:31   

Super! Nadal trzymam kciuki! 👍
 
 
Ada 

Dołączyła: 17 Gru 2014
Posty: 204
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 05 Mar, 2024 19:09   

Cudnie! Mi się kiedyś też wydawało, że mruczy tak delikatnie. Bo jego całe rodzeństwo nie mruczy więc myślałam, że on też nie będzie mruczał. Jak Ty to usłyszałaś to znaczy, że jednak słuch mnie nie mylił i Maciuś mruczeć potrafi 😍
_________________
ada
 
 
cuda.wianki 

Dołączyła: 21 Lis 2023
Posty: 22
Skąd: Poznań Grunwald
Wysłany: Wto 12 Mar, 2024 13:18   

Najnowsze odkrycie: Maciuś kocha aportować! Gdy rzucam mu piłkę, leci na drugi koniec pokoju, przynosi z powrotem i czeka na więcej:) wykorzystuję to do dawania głasków, bo choć okazało się że Maciuś je lubi, nie można powiedzieć że jest ich spragniony, o wiele bardziej interesują go nowe miejsca do odkrycia (aktualnie intryguje go balkon, który, w związku z nadchodząca wiosną, jest otwierany coraz czesciej), zabawki i Eli ;) )
_________________
Lena
 
 
Erena 
DS Brunet i Blondyn

Wiek: 36
Dołączyła: 23 Lut 2024
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2024 21:36   

Miałam ostatnio okazję zaglądać do Maciusia pod nieobecność Opiekunki. Melduję, że powoli, powoli zaczynał mnie przez te dni akceptować, a przecież mnie nie znał. Startowaliśmy z etapu syczenia i warczenia na mój widok, w ostatnich dniach opieki pozwolił na małą dawkę głasków z mojej inicjatywy bez syczenia, choć z oczami jak kołpaki samochodowe :roll:
 
 
joahal3 

Wiek: 24
Dołączyła: 18 Gru 2023
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 16 Kwi, 2024 22:34   

Cześć!
Jestem nowym DT dla Małego Maciusia, który przyjechał do mnie razem z Eli. Oba okropnie się bały, ale pomimo tego już podczas pierwszej nocy odważyły się eksplorować pokój. Maciuś w porównaniu do Eli jest odważniejszy i to on zawsze pierwszy wychodzi na nocne buszowanie. Zdążył już nawet nabroić! Podczas próby wskoczenia na półkę popchnął konewkę z wodą, która rozlała się po ścianie i podłodze. Na głaski nie jest jeszcze otwarty. Przy próbie zbliżenia się ucieka lub syczy, czasami powącha. Z kuwetą i jedzeniem nie ma problemu. Miska wylizana, aż błyszczy! :D
Trzymajcie proszę kciuki za dalszą socjalizację! Słodziaki są bardzo dzielne pomimo tej dużej dla nich zmiany.
_________________
Asia
 
 
Zana 
Java, Rhaega, Toniuś, Gabi

Dołączyła: 16 Lut 2022
Posty: 318
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 17 Kwi, 2024 09:22   

Powodzenia Mały Maciusia :serce:
 
 
Erena 
DS Brunet i Blondyn

Wiek: 36
Dołączyła: 23 Lut 2024
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 17 Kwi, 2024 21:34   

Powodzenia, ekipo! 🥰 Z moich obserwacji (w poprzednim DT doglądałam delikwentów podczas nieobecności Leny) wynika, że Maciuś syczy i burczy, ale nie jest agresywny, za to Eli ucieka i jest mocno wysokopienna. Plus oboje lubią siedzieć w szafie 😁
 
 
joahal3 

Wiek: 24
Dołączyła: 18 Gru 2023
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 24 Kwi, 2024 01:47   


_________________
Asia
 
 
miyazawa 

Dołączyła: 29 Cze 2017
Posty: 1026
Skąd: .......
Wysłany: Sro 24 Kwi, 2024 14:42   

Maciuś i ten jego okrąglutki łepek :love:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]