Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Czw 09 Cze, 2022 00:56
Teodozja
Autor Wiadomość
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Maj, 2021 10:37   

A słyszeliście jak Teosia głośno mruuuczyyyy???
 
 
Nasta 
Nasta

Dołączyła: 17 Gru 2020
Posty: 99
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Maj, 2021 10:56   

Ojejku! Jaki traktorek :P Śliczności <3
 
 
Katkat 
Katkat

Wiek: 54
Dołączyła: 03 Paź 2019
Posty: 47
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 22 Maj, 2021 10:19   

Teodozja jest od wtorku u mnie, początki były trudne ale przełom nastąpił po 30 godzinach i juz Teo się zadomowiła, wyszła spod łóżka i przesiaduje na salonach:) Spała całą noc obok mnie. Teosia to taki mały traktorek, tryka i tryka i jak na razie taki Tadek niejadek, mam nadzieję, że i to się poprawi:)
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 22 Maj, 2021 14:14   

Jaka szczęśliwa! :serce:
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 22 Maj, 2021 15:07   

Teoooleeek :love: :love: :love:

Trzymam kciuki za dalsze otwieranie się koteczki, bo Teosia ma naprawdę ocean miłości w sobie!
 
 
Katkat 
Katkat

Wiek: 54
Dołączyła: 03 Paź 2019
Posty: 47
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 04 Cze, 2021 17:53   

Tosia (troche jej imie zmieniłam, żeby łatwiej ją wołać) juz się zadomowiła, i testuje wszystkie dostępne miejsca do spania, a trochę ich ma:) Z jedzeniem sie poprawiło, chociaż ma dni ,że wybrzydza, oczywiście chrupki kocha miłością wielką ale nie ulegamy:))
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 05 Cze, 2021 09:06   

A jak tam z przyjmowaniem ludzkiej atencji? Pozwala się głaskać?
 
 
Katkat 
Katkat

Wiek: 54
Dołączyła: 03 Paź 2019
Posty: 47
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 06 Cze, 2021 12:22   

Tosia pozwala się głaskać, ociera się o nogi i mruczy ale co jakiś czas ma ochotę "dziabnąć" człowieka, na szczęście robi to delikatnie, z rąk jeszcze ucieka i myślę ,że potrzebuje więcej czasu:)
 
 
Katkat 
Katkat

Wiek: 54
Dołączyła: 03 Paź 2019
Posty: 47
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 04 Lip, 2021 20:46   

U Tosi/Teosi wszystko w porządku, tu seria zdjęć z cyklu "panienka z okienka":)


 
 
Katkat 
Katkat

Wiek: 54
Dołączyła: 03 Paź 2019
Posty: 47
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 16 Sie, 2021 19:49   

U Tosi wszystko w najlepszym porządku, już się zadomowiła, już nie chce człowieka dziabnąć tylko się głaskać i bawić, to kochana dziewczyna:)
 
 
crestwood 

Dołączyła: 03 Wrz 2020
Posty: 1180
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 16 Wrz, 2021 10:04   

Teosia skradła moje serce głośnym mruczeniem na mój widok od pierwszej chwili - z samej tylko radochy, że nadchodzę, włączała wewnętrzny motorek :D Podchodziła się otrzeć o nogi, ręce, prężyła się cała z zadowolenia, że obok jest człowiek. Pozwalała się też dotknąć, ale mój dotyk (nie znamy się przecież, jestem obcym człowiekiem dla Teośki) musiał być szybki jak strzała :wink: - inaczej groziła mi "karna łapka", której raz nie zdążyłam uniknąć :lol: Nawet jeśli Teosia rozdaje karne łapki, to 2 sekundy później znowu lgnie do człowieka i rozdaje mruczasy i przytulasy - wszystko na jej zasadach :cool: Jedzonko mokre dzieli sobie na kilka posiedzeń i ostatecznie ładnie zjada. Suche jest w stanie wciągnąć na raz :D Smaczkami nie pogardzi :lol: Pomimo 11 lat na karku Tośka bawi się jak młody kociak! Wszelkie piórka, wędki i wstążki to jej ulubione zabawki. Jest fanką leżingu na balkonie :D Widzę tu pokrewieństwo upodobań z Zaharą :cool:

Wersja na słodziaka:


Wersja zaciekawiona:


I wersja na drapieżcę :lol: :




 
 
Katkat 
Katkat

Wiek: 54
Dołączyła: 03 Paź 2019
Posty: 47
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2021 10:47   

Teosia po moim powrocie z urlopu nie odstępuje mnie na krok, to słodziak ale wszystko na jej zasadach:)
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2021 11:34   

Miałam okazje odwiedzić Teo i muszę powiedzieć, że... nic się nie zmieniła :lol:
Przyjdzie, zbarankuje człowieka z radością, ale jeśli człowiek okaże się zbyt zuchwały i głasknie kotkę wzdłuż grzbietu to otrzyma packa karną łapką Tosi :lol: Po czym Tosia da mu kolejną szansę i kolejną, aż głupi człowiek zrozumie jak Tosia chce, żeby się z nią obchodzić :)
 
 
Katkat 
Katkat

Wiek: 54
Dołączyła: 03 Paź 2019
Posty: 47
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 13 Lis, 2021 16:12   


Teodozja przeszła kontrolę weterynaryjną i niestety ma podwyższone parametry tarczycowe (ma nadczynność tarczycy):( W ten poniedziałek jedziemy na USG tarczycy i coś więcej będzie wiadomo, tzn. czy rozpoczynamy farmakoterapię czy wystarczy sama zmiana diety. Tosia musi przejść całkowicie na hill's prescription diet feline y/d thyroid care, ma też zalecenia picia więcej wody więc w domu pojawiła się fontanna, na razie Tosia przygląda się jej z daleka, mam nadzieję ,że zadziała:)
 
 
Katkat 
Katkat

Wiek: 54
Dołączyła: 03 Paź 2019
Posty: 47
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 23 Lis, 2021 22:24   



Teosia jest juz na nawej diecie i jak zwykle u Teosi bywa mokrej karmy nie będzie jadła i juz, woli chodzic głodna, kiedyś była makowa panienka to Teosia powinna nazywac się chrupkowa panienka. Takiego uparciucha co do jedzenia jeszcze nie widziałam, dziś testujemy namaczanie suchej karmy, na razie jest obrażona ,że jej tak kolację zepsułam. Dobrze ,że chociaż do fontanny się przekonała:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]