Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
MIKI i RUBIN
Autor Wiadomość
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 159
Skąd: Komorniki
Wysłany: Nie 16 Paź, 2022 20:45   

_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 159
Skąd: Komorniki
Wysłany: Nie 16 Paź, 2022 21:06   

Miki i Rubin czują się już jak u siebie, niesamowite jest jak na siebie pomrukują, no i na mnie oczywiście też :lol: ... Ostatnio nawet udało mi się zarejestrować, jak obaj oblizują siebie nawzajem, ale to w następnym odcinku... ;-)
_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 159
Skąd: Komorniki
Wysłany: Sob 05 Lis, 2022 11:38   

Uwaga następny odcinek...

To coś nowego :lol: Pewnej nocy budzę się, bo wyraźnie słyszę chlapanie wody, idę do łazienki a że okienko i księżyc dają rade bez światła, widzę jak Rubin zawiesił się na swoich kocich przednich łapach na wiaderku w 3/4 wypełnionym wodą i miesza łapani rozchlapując z lubością wodę na lewo i prawo. Na szczęście wiaderko stało w brodziku a ja tylko patrzyłam z rozbawieniem jaką sprawia mu to radochę. Po chwili zauważył moją obecność i natychmiast nawiał cały mokry do pokoju, bo chyba stwierdził że robi coś niedozwolonego. Po chwilowym nocnym bieganiu za mokrym kotem rozłożył się na kolanach żeby dokładnie go powycierać. Teraz tak sobie myślę :roll: czy to nie był celowo przemyślany plan kota :) :lol: :lol: :lol: Rubin powoli przyzwyczaja się do tego że może spokojnie buszować sobie w brodziku z woda, tym bardziej że zostawia tam swój żwirek z kuwety którego z kolei nie roznosi po mieszkania no i ma czyściejsze łapy, po tych wodnych zabawach, a że woda czysta to i może coś się napije przy okazji suszenia językiem futra...

Teraz o Mikim..

Miki również lubi łazienkę a szczególnie mała umywalkę, która została wymyślana chyba na jego zamówienie dawno temu, bo wpasowuje się w nią jak w masło. Ostatnio z lubością wącha moje czoło, jeszcze nie wiem co to znaczy ... :roll:

Zauważyłam, że jak poświęcam sporo uwagi, mizianiom i zabawą z wędką to nawet jak zostawiam szafę otwartą przez przypadek zostaje ona przez nich zignorowana, a to ciekawe...a może przypadek... :roll: ?

Obaj uwielbiają trawę, która łomocą jak najfajniejszy przysmak, oczywiście na ogół jak jest nowa dostawa.

Koty pozostają w dobrym zdrowiu, są spokojne, sporo jedzą, kuweta zapełniona a ja mam poczucie że robie coś fajnego.
_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 159
Skąd: Komorniki
Wysłany: Sob 05 Lis, 2022 11:49   Cudownie soczysta trawa...

_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 159
Skąd: Komorniki
  Wysłany: Sob 05 Lis, 2022 11:53   Jak tu zakrść się niepostrzeżenie...po kolejne głaski..

_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 159
Skąd: Komorniki
  Wysłany: Sob 05 Lis, 2022 11:55   Jak tu przetrwać sprzątanie ...

_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 159
Skąd: Komorniki
Wysłany: Sob 05 Lis, 2022 11:58   

_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 159
Skąd: Komorniki
Wysłany: Sob 05 Lis, 2022 12:00   

Aktywny Miki poluje na muchę...wdzięk, gracja, równowaga... 10 punktów :lol: :lol: :lol:
_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 159
Skąd: Komorniki
Wysłany: Sob 05 Lis, 2022 12:04   Najlepsze miejsce na koci kłębek ...

_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 159
Skąd: Komorniki
Wysłany: Sob 05 Lis, 2022 12:06   Zawłaszczenie przez zasiedzenie..

_________________
ArtuGiku
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17285
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 05 Lis, 2022 20:56   

:aniolek: :aniolek: :aniolek:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2739
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 06 Lis, 2022 13:12   

Miło się czyta takie wiadomości. Widać, że kociambry czują się doskonale ::
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 159
Skąd: Komorniki
Wysłany: Nie 20 Lis, 2022 12:53   

Kolejny odcinek, pod tytułem: Brzuszek mam pełen, całą masę uwagi i głasków, więc warzę nieco więcej.
Miki z 4,91 na 5,06; Rubin 4,79 na 5,13.
Obaj są rozkoszni i bardzo energiczni, uwielbiam obserwować ich podczas wspólnej zabawy jaki relaksu, to daje mi naprawdę wiele satysfakcji i poczucia spokoju wewnętrznego, dlatego staram się dbać o nie, jak mogę najlepiej. Ostatnio Miki miał chyba jakiś stan zapalny dziąseł, co objawiało się specyficznym zapachem z pyszczka, zakupiłam więc żel do kocich dziąseł i starałam się palcem wysmarować je mu dosyć dokładnie, naraz Rubin wyczuł niepokój Mikiego i natychmiast stanął na dwóch łapach torkając mnie swoją głową w ręce trzymające Mikiego, sugerując subtelnie abym przestała, wyglądało to tak przezabawnie, teraz już mam pewność, że one naprawdę muszą być razem. Koty uwielbiają wzajemne zapasy i wyprowadzenie nieszkodliwych ciosów łapami, jak i liżą się nawzajem po kilka razy dziennie, a w sytuacji kiedy nie widać drugiego na horyzoncie przez dłuższy czas nawołują siebie nawzajem, nie wspominając o mnie . :D
_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 159
Skąd: Komorniki
  Wysłany: Nie 20 Lis, 2022 12:59   Sparing, dla zachowania zdrowia i witalności sił, musi być..

_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 159
Skąd: Komorniki
  Wysłany: Nie 20 Lis, 2022 13:01   Odpoczynek po wyczerpującym boju..

_________________
ArtuGiku
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]