Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
MIKI i RUBIN
Autor Wiadomość
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 158
Skąd: Komorniki
Wysłany: Nie 22 Sty, 2023 14:05   Tu juz miejsce jest zajęte ... :)

_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 158
Skąd: Komorniki
Wysłany: Nie 22 Sty, 2023 14:07   Monitoring nad robieniem uszek na świąte...

_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 158
Skąd: Komorniki
  Wysłany: Nie 22 Sty, 2023 14:10   Po całym dniu czekania na głaski ...Powitanie ..

_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 158
Skąd: Komorniki
  Wysłany: Nie 22 Sty, 2023 14:13   Znowu mi robisz zdjęcia, zamiast się ze mną bawić..widze to.

_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 158
Skąd: Komorniki
  Wysłany: Nie 22 Sty, 2023 14:17   Kilka godzin po Sylwestrze... relaks..

_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 158
Skąd: Komorniki
Wysłany: Nie 12 Lut, 2023 14:54   

Dzisiejszy odcinek ma tytuł: gry interaktywne dla kotów

Jakiś czas temu dowiedziałam się o aplikacjach gier dla kotów na telefonie, postanowiłam sprawdzić jak to działa z Mikim i Rubinem. Po zainstalowaniu koty natychmiast zainteresowały się latającymi robalami na ekranie, zwłaszcza w nocy, przy okazji zauważyłam że zamiast klepać w ekran próbowały zaskoczyć złośliwe paskudy pod telefonem cyklicznie go obracając, ze zdziwieniem zauważały kochane mądrale że to nie działa i po chwili traciły zainteresowanie. No cóż, szukam dalej gry która wzbudzi wystarczające zainteresowanie kotów i pobudzi je do działania…
_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 158
Skąd: Komorniki
  Wysłany: Nie 12 Lut, 2023 14:56   Miki w czepiony w człowieka, gdyby ten chciał czasem uciec..

_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 158
Skąd: Komorniki
  Wysłany: Nie 12 Lut, 2023 14:58   1 pak i 2 pak - w kartonach, bo tak lepiej ... ;-)

_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 158
Skąd: Komorniki
  Wysłany: Nie 12 Lut, 2023 15:01   Higiena to podstawa, przygotowanie do snu...

_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 158
Skąd: Komorniki
  Wysłany: Nie 12 Lut, 2023 15:03   Dzisiaj już nie popracujemy...pieszczoch o to zadba...

_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 158
Skąd: Komorniki
  Wysłany: Nie 12 Lut, 2023 15:05   Rozbrajający nieustajaco... :-*

_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 158
Skąd: Komorniki
  Wysłany: Nie 12 Lut, 2023 15:08   Totalnie wyluzowany Miki :)))*

_________________
ArtuGiku
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 13 Lut, 2023 16:21   Re: Dzisiaj już nie popracujemy...pieszczoch o to zadba...

ArtuGiku napisał/a:
Obrazek


czy mi się wydaje, czy brzusio rośnie ? :diabel:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 158
Skąd: Komorniki
Wysłany: Pią 24 Lut, 2023 19:42   

Minimalnie... tylko troszkę... >D >D >D
_________________
ArtuGiku
 
 
ArtuGiku 

Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 158
Skąd: Komorniki
Wysłany: Nie 05 Mar, 2023 09:51   

Jakiś czas temu pisałam o tym jak Miki lubi się przytulać wchodząc na człowiek i wtulałaś się w niego, nawet jeśli jest zbyt mało miejsca i przez to dosyć niewygodnie. Niedawno zadziwiło mnie coś jeszcze, Miki czasami chcąc zwrócić na siebie uwagę potrafi wskoczyć na człowieka całkiem niespodziewanie, próbując się utrzymać na ramionach lub małych nogach leżącego człowieka. Przyzwyczaiłam się już, że czasami traktuje mnie jak przejście w inną cześć pomieszczenia, ale ostatnio podczas sprzątani nachylając się przy czymś, Miki wskoczył na plecy (bo na ogół jest tuż obok mnie) i jak płaszczka przycupnął na dłużej. Nie zważają na to co się dzieje, w takiej pozycji kontynuowałam sprzątanie He He , wyglądało to przekomicznie, ale cóż Miki ma takie potrzeby czułości i trzeba się z tym liczyć, siła wyższa :lol: . Rubin natomiast ma bardziej subtelne formy czułości, robi kłębek przy brzuchu człowieka dopasowując się do niego swoimi pleckami i wyciąga łapki, czasami wchodzi delikatnie między mnie a komputer domagają się uwagi. Bywa że rano widzę go przed sobą jak patrzy i czeka aż się obudzę – zdjęcie w załączeniu.
Z obserwacji kotów zauważyłam, że respektują one swoje prawa do czułości i jak jeden jest głachany inny się wycofuje. Na ogół jest tak, że Rubin jest głaskany, to Miki nawet się nie pokazuje, bo wie że wywołuje to niezadowolenie Rubina. Natomiast jak jest odwrotnie, wydaje się że Rubin jest dosyć zniecierpliwiony i robi smutne oczy. Miki w tej sytuacji wydaje się bardziej dojrzały i rozumiejący większe potrzeby brata. Zatem najpierw trzeba zająć się Rubinem a potem wynagrodzić to Mikiemu. Miki za tą czułość wynagrodzi dużo większą uważnością na to jak go wołam i patrzeniem głęboko w oczy.
Ostatnio dodawana do jedzenia pasta odkłaczająca powoduje że koty lepiej się opróżniają, chętniej się bawią, nawet same ze sobą i są żwawsze. ::s
_________________
ArtuGiku
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]