Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: fuerstathos
Sro 17 Gru, 2008 19:54
Emma, Edi, Effi
Autor Wiadomość
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
  Wysłany: Sob 12 Lip, 2008 00:35   Emma, Edi, Effi

Witam, no i stało sie, dzisiaj sa u mnie 3 maluchy od pani Dominiki, która prosiła o pomoc .
2 szaraczki, w tym 1 dziki i jeden czarny. Kotki sa bardzo zadbane, oczka w porzatku, futerko pierwsza klasa , potrzebuja jedynie oswojenia i znalezienia domków.
Teraz przebywaja u moich rodziców, na razie w klatce wystawowej, poniewaz jutro wyjezdzam na ślub a potem na wakacje na tydzień, może nie zdążę wkleic zdjęć, w kazdym razie będą na pewno pod dobra opieką.
Po powrocie pojadą do wet, na razie je odrobacze, sa na prawde w dobrym stanie zdrowia, wiec myślę, że nie ma problemu-czy wątpliwosci
Nie mam pomysłu do imion wiec czekam na propozycje, oczywiście wiem , że wchodzą w grę imiona, które jeszcze adoptusie nie miały, więc kończy się mi juz pomysłowość.
Kotki maja ok 12 tygodnia, sa już w miarę duze.. :lol:
Ostatnio zmieniony przez Ania Sro 13 Sie, 2008 12:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fuerstathos 
czyli Ania Fufu ;)

Wiek: 28
Dołączyła: 15 Cze 2006
Posty: 8458
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 12 Lip, 2008 11:53   

Ale jak mamy wybierać imiona, jeśli płci nie znamy :?

El Lupo, El Misti, El Paso, Edy, Effie (Efi) - jeśli to chłopcy
Eiteall (Ejtil), Eevee (Iw), Emmy (Emi), Elin, Eli - dla dziewczynek

lub sama coś wybierz :arrow: http://www.mojpupil.pl/imiona_dla_psow
_________________
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 24 Lip, 2008 23:18   


 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 24 Lip, 2008 23:21   




Tak wyglądają"maluchy" 2 szare to kotka i kot, czarny nie jestem pewna.
Czarny na razie w ogóle nie da sie pogłaskać ani złapać, łapałam go dzisiaj w rękawiczkach, to gryzł mnie po nich.
Niestety sa jeszcze bardzo dzikie i własciwie szara koteczka będzie się jedynie w przyszłym tygodniu nadawała do szukania domku, bo da się wziąć na ręce, chociaż jest bardzo zalękniona i nieśmiała.
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 24 Lip, 2008 23:22   

Ten samotny na zdjęciu to kot, ta pierwsza na parapecie to kotka :patyk:
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 29 Lip, 2008 22:55   

No to dla koteczki wybrałam Emma, Emma jest od 2 dni u mnie ale na razie generalnie siedzi pod szafą, choć była dziaisj na mizianku, je chętnie. Niestety ze względu na upała do Zanety pojadę w czwartek , bo Robert wraca samochodem z klimą, inaczej nie wyobrażam sobie przewieśc Emmy w taką pogodę nawet kawałek.
Wystawiam koty na w trakcie leczenia ::
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 08 Sie, 2008 11:29   

Emma jest juz odrobaczona, po wizycie u wet, znalazła, mam nadzieję dobry domek, nowy domek przyjezdza po kotkę w sobotę. Kochana koteczka na prawde jest spokojna a Pistatcja ja tak zaczepia, ze jest mi jej juz żal- dwa małe kty o zupełnie róznych temperamentach. ::
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 17 Wrz, 2008 15:58   

także kontynuujac Ema jest w nowym domu i okazała się najłagodniejszym z kotków.
Niestety pozostałe 2 mimo, ze przebywają u mnie , nie podchodza cały czas do reki a złapane i głaskane bardzo się boja. obawiam się, że potrzebują domku, w którym moglyby wychodzic, ale bylyby karmione, bo nie sa to koty kanapowe i chyba się nie stana już, tyle czasu upłynęło.
Wklejam świeże zdjęcia. szary Efik, jest kotem, natomiast Lupek okazał się byc dziewczynka..
Kotki są odrobaczone i odpchlone, załatwiaja się do kuwetki a najbliższym czasie będą szczepione .
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 17 Wrz, 2008 16:04   





 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 27 Wrz, 2008 23:44   

Kotki nadal dzikie ale wstępnie znalazłam dom dla nich, zobaczymy jeszcze .
Na gospodarstwie, ale jest to kolega Roberta, nie jest rolikiem ale ma zabudowania gospodarcze. Jest u niego 1 kot -kot ale bardzo dziki więc dokarmiają go tylko z daleka. Kotki niestety nie nadaja sie kompletnie do zycia w domu, wszystko bez zmian.
Chciałabym jednak przeprowadzic wczesna sterylizację Lupki bo jestem przekonana, ze ktokolwiek ja weżmie nie bedzie jej w stanie złapać do sterylki, ja mam problem żeby je w domu łapac, pokażę Wam jutro jak moje ręce wygladaja same zadrapania. :cry:
szkoda mi kotków , ze nie dały się oswoić....
 
 
fuerstathos 
czyli Ania Fufu ;)

Wiek: 28
Dołączyła: 15 Cze 2006
Posty: 8458
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 27 Wrz, 2008 23:48   

Ile ona ma miesięcy?
Jeśli taki dzikus, to po sterylce musiałabyś ją jednak w klatkę wsadzić.
_________________
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 01 Paź, 2008 22:37   

Jasne, teraz to są juz tak dzikie, że boję się je znienacka zlapac, dzisia próbowalam to z Effim i chciał mi skoczyc do oczu. Oj było podbramkowo.
A Lupka złapana wyrywa się co sił, serce jej wali, i trzęsie sie jak galareta.
Wyjatkowo niestety niereformowalne kotki. Ale może przecie nie wszystkie musza byc kanapowe.
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 11 Lis, 2008 21:10   

Kotki jadą jutro na 2 gie szczepienie i po sterylce czarne, jadą na wieś do kolego, Jacka Roberta.
Tak już Jacek na nie czeka, tylko ja z powodu kłopotu z ich łapaniem tak przyznam się szczerze sprawe przedłużam...Także jutro 2 gie szczepienia, mają się dobrze, broją i ... nadal są dzikie :oops:
 
 
Dina 

Wiek: 43
Dołączyła: 13 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 15 Gru, 2008 12:46   

Naprawdę sie cieszę że młode dzikuski znalazły miejsce dla siebie. Jestem pewna że będą szczęsliwsze mieszkając w zabudowie gospodarczej niż w mieście, w blokowisku skąd pochodzą. Bardzo dziękuję Fundacji, a szczególnie Tobie Aniu za pomoc - w imieniu swoim, mamy kotków oraz ich starszej siostry czyli mojej Megi :wink:
 
 
baba 

Dołączyła: 06 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 19 Gru, 2008 14:10   

Witam!
Poczytałam sobie wątek i chcę dopisać kilka słów :)
Emma mieszka z nami od września ( jest identyczna jak jej szary braciszek), jest dzikuskiem ale uwielbia moja córeczkę, śpią razem w łóżku, jak Julka odrabia lekcje kładzie jej się na książki, przychodzi do Julki na mizianko.
Natomiast co do reszty domowników to akceptuje nasza obecność :wink: , da sie pogłaskać ale sama nie podchodzi, no chyba, że widzi jak szykuję jej jedzonko.
Jest prześliczna, bardzo grzeczna i bardzo się cieszymy, ze mieszka z nami.
Pozdrawiam serdecznie i obiecuję wkleić kilka zdjęć Emmy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]