Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Nie 07 Kwi, 2019 20:43
Trufla, Pieczarka i inne grzyby ;)
Autor Wiadomość
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 13 Kwi, 2017 13:15   

Cotleone napisał/a:
misiosoft napisał/a:
kikin napisał/a:
WW napisał/a:
Obrazek

Cześć !

Potwierdzam - Kuba jest w nowym domu tymczasowym, choć trochę kusi nas, żeby zaproponować mu już dom stały, bo to naprawdę super kot ! Początki były trochę trudne, bo Kuba się stresował - nowy dom, nowi ludzie, nowa i nieznana przestrzeń, ale jest już bardzo dobrze. Pisze tego posta leżę w łóżku, gdzie Kuba słodko śpi przyklejony do mojej nogi. Wyjątkowa uroda i charakter bardzo nas zachwyca !

Ślemy kocie pozdrowienia !

P.S. Przepraszamy, że zdjęcie takiej słabej jakości, ale okazało się, że nasz aparat ma brudną matrycę i po świętach nam go wyczyszczą, więc następnym razem postaramy się o lepsze.


w razie czego spoko :: :: :: nie Wy pierwsi i nie ostatni zostawicie sobie tymczasa :lol: :lol: :lol:


kto nie zostawił sobie żadnego tymczasa niech pierwszy rzuci kamień... czy jakoś tak to szło ;)


Było: niech pierwszy rzuci tymczasem :diabel: Ale ja nie mam zamiaru rzucać Hektorkiem, jak również nikim i niczym innym :wink:


Czy ja dobrze ten wpis odbieram...? ::
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2732
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Kwi, 2017 13:49   

No ja jak na razie żadnego tymczasa nie zaanektowałam, ale Hektorkiem wolałabym nie rzucać, bo to delikatne i słodkie ciątko, rzucanie kamieniami też jakoś sobie odpuszczę :twisted:
Pożyjemy, zobaczymy :wink:
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 14 Kwi, 2017 04:47   

Wszyscy wiemy, że z kotami jest jak z czipsami ;)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
majkel 

Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 373
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 15 Kwi, 2017 20:29   

Przestalem jesc cipsy:(
 
 
WW 

Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2017
Posty: 19
Skąd: Plewiska
Wysłany: Wto 25 Kwi, 2017 15:02   



Hej wszystkim !

Dziękujemy za miłe słowa ! Wciąż jesteśmy rozdarci...wciąż nie możemy zrozumieć jak ktoś oddał takiego fajnego kocura,

Kolejne wieści od Kuby:

Kubuś, nasza kluseczka zupełnie zrezygnowała ze swojej miejscówki po łóżkiem, okupuje wszystkie kanapy, fotele i łóżko. W nocy, aż trudno się przewrócić na drugi bok :oops: , rano za to mamy wspaniałą pobudkę. Dowiedzieliśmy się także o nim kolejnej rzeczy, nie służy mu mokra karma, z pomocą Beaty dojedziemy co jest najlepsze dla jego żołądka.
Ktoś poleca jak ograniczyć ilość kłaków? Jakieś wyczesywanie? Specjalna szczotka ?
 
 
majkel 

Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 373
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 25 Kwi, 2017 17:24   

Wyczesywac furminatorem:)
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Wto 25 Kwi, 2017 19:07   

Oj te oczyska i piękny pyszczek ... :serce:
 
 
WW 

Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2017
Posty: 19
Skąd: Plewiska
Wysłany: Wto 09 Maj, 2017 11:17   

Hej Wam !

Przesyłamy kolejne pozdrowienia od Kubusia! Kuba dziś był u Weta, ale niestety nie było urządzenia do sprawdzenia więc nie mogliśmy tego sprawdzić czy Kuba musi mieć czip czy nie i musimy jeszcze podjechać w przyszłym tygodniu. Problemy żołądkowe w większości ustały, ale Kuba to stanowczo kot, który ma apetyt - dwa razy znaleźliśmy rozszarpaną paczkę suchej karmy. Pieszczochem jest nadal ! Załączam linka do krótkiego filmiku łowcy Jakuba - https://youtu.be/kwwn_KDTODY .


 
 
WW 

Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2017
Posty: 19
Skąd: Plewiska
Wysłany: Pon 29 Maj, 2017 17:09   



Hej wszystkim !

Pozdrowienia od Kubusia żarłacza pierwszego. U Kubusia wszystko dobrze, stał się już członkiem naszej rodziny, wstaje z nami, śpi, je, nawet do prysznica by wszedł. Wciąż nas zaskakuje nowymi miejscówkami. Najbardziej jednak lubimy kiedy wstaje już pierwszym budzikiem, następnie niczym pies wyciąga nas z łózka i robi to całkiem skutecznie. Śpiąc na brzuchu, Kubuś siada mi na plecach i miauczy, a 7 kg to nie mało. :) :) :)
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2732
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 29 Maj, 2017 17:38   

7 kilo koteczka do kochania ::
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
WW 

Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2017
Posty: 19
Skąd: Plewiska
Wysłany: Wto 30 Maj, 2017 09:17   

dokładnie !
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 30 Maj, 2017 11:40   

duże kocurki są najlepsze :love:
szczególnie jak mają dużo miłości do dzielenia się ::
 
 
WW 

Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2017
Posty: 19
Skąd: Plewiska
Wysłany: Sro 05 Lip, 2017 09:03   

Cześć Wam!

Dawno nic nie pisaliśmy, ale zaraz postaram się to nadrobić.

U króla Jakuba :modly: całkiem dobrze, Wczoraj zaczęłam pisać ten post i pisałam o tym jak Kuba czeka na dom stały, ale już dzisiaj rano dostałam telefon, że jednak zostaje z nami. Z jednej strony fajne, bo pokochaliśmy Kubusia, ale z drugiej to były też wspaniałe wieści. No cóż, co ma być to będzie. Kuba ma też zapalenie dróg moczowych, dostaje tabsy od Weta (podczas wizyty Kuba był super pacjentem! wizyta trwała godzinę i Kuba był super dzielny). Nadal pracujemy nad najlepszą dla niego karmą - taką która mu smakuje i po której ma dobrą kupę. Reszta bez zmian - standardowo w planie dnia musimy uwzględnić 2 razy po 10 min tylko dla niego na wygłaskanie, ukochanie, pogadanie z nim.

Zdjęcie z typowej drzemki Kubusia. Czasem zastanawiam się czy żyje, ale widzę jak unosi się klatka i już jestem spokojna. :tan:



oraz zdjęcie jak Kuba patroluje swój teren :)

 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Sro 05 Lip, 2017 09:28   

:aniolek:
Górne zdjęcie - jak Ebusia.

Kuba jest tak piękny i kochany, że prędzej czy później będzie miał swojego człowieka.
 
 
Marianna 

Dołączyła: 10 Lut 2017
Posty: 1027
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 05 Lip, 2017 10:23   

BEATA olag napisał/a:
Kuba jest tak piękny i kochany, że prędzej czy później będzie miał swojego człowieka.

Tak! :love: świetny kot!
_________________
Hemingway mawiał: „Posiadanie jednego kota prowadzi do posiadania następnego”, dlatego też z Marianną i Kreską gościliśmy Izaurę i Leonsję, a wcześniej Dramata Niezłomnego oraz Kostka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]