Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ania
Czw 28 Sty, 2010 23:07
4 czarne smerfy i mama po sterylce
Autor Wiadomość
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 09 Maj, 2009 21:36   4 czarne smerfy i mama po sterylce

Dzisiaj złapałam 4 małe, czarne smerfy w piwnicy szkoły podstawowej nr 64 na Orla Bialego-prosba o interwencje Pani Kornelii.
Tak jak myślałam, mamy sa tam dwie, druga kotka została, jedna złapała się bardzo szybko na klatkę łapke. Pomieszczenie to piwnice szkoły, nikt nie wie jak tam się kotki dostały, bo okna są pozabijane, maluchy mają nie więcej niż 7 tygoni, bo oczka jeszcze niebieskie.
Mamusia dzik straszny, odwiozlam ją od razu na sterylizacje na ul. Katowicką, taki namiar dała mi mama Gosi K. -rzeczywiście przyjmują tam 2 wetki, więc jedna mogła sterylizowac, była uprzedzona, ze mogę się pojawić. Kicia nie jest w najlepszym stanie, ma bardzo duzo ran na ciele i przetrzebione futerko, najprawdopodobniej stracone w walkach. Dostała antybiotyk na 78 godzin, cięcie musiało byc z boku, bo gruczoły z mlekiem za duże aby nacinac, szew rozpuszczalny, leki przeciwlaktacyne. Bardzo łatwo na szczęście dała się przenieśc do klaki dużej. Małych jej nie przystawiłam i nie zrobie tego, to taki dzik,że nie wiem jak potem miałabym jej małe zabrać. Zdjęcia niedługo.
Powiem szczerze byłam sama na tej akcji , bo p. Kornelia nie przyszła, i jestem zmeczona. Jak łapałam małe matka warczała, bałam się, ze mi skoczy na plecy, tym bardziej, że małe nie było łatwo wyłapać wśród graciarni.
Koniecznie trzeba złapac drugą mamę i chyba 2 małe, których nie złapałam. Już 4 ry małe zlapała Pani Kornelia, 2 wydała, 2 ma u siebie w domu.
W poniedziałek z małymi jade do wet, ale są na prawdę w bardzo dobrym stanie.
 
 
pantea 

Wiek: 98
Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 3958
Skąd: Poznań - Rataje
Wysłany: Sob 09 Maj, 2009 21:43   

Watek ci sie założył 2 razy. Usuń jeden :)
_________________
Co obchodzi cię jak korzystam z szaleństwa – bez czy w pasach bezpieczeństwa...
 
 
fuerstathos 
czyli Ania Fufu ;)

Wiek: 28
Dołączyła: 15 Cze 2006
Posty: 8458
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 11 Maj, 2009 17:33   

Wątek maluchów na miau http://forum.miau.pl/view...der=asc&start=0
_________________
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 11 Maj, 2009 21:26   

maluchy po pierszej wizycie u wet. Niestety maja rozwolnienie, kwestoa tego , jak długo bedzie się utrzymywało, zobaczymy.
BARDZO DZIĘKUJĘ FUFU ZA KARME DLA KOTÓW SUCHA JAK I MOKRĄ, KLATKĘ, ZAINTERESOWANIE I WSPARCIE MERYTORYCZNE. :P
BARDZO SIĘ CIESZĘ ŻE NIE JESTEM SAMA TYLKO MOGĘ ZAWSZE NA CIEBIE LICZYĆ! :pociesza: :pociesza:
 
 
fuerstathos 
czyli Ania Fufu ;)

Wiek: 28
Dołączyła: 15 Cze 2006
Posty: 8458
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 12 Maj, 2009 19:02   

Ania napisał/a:

BARDZO DZIĘKUJĘ FUFU ZA KARME DLA KOTÓW SUCHA JAK I MOKRĄ, KLATKĘ, ZAINTERESOWANIE I WSPARCIE MERYTORYCZNE. :P
BARDZO SIĘ CIESZĘ ŻE NIE JESTEM SAMA TYLKO MOGĘ ZAWSZE NA CIEBIE LICZYĆ! :pociesza: :pociesza:


alez nie ma za co - karma fundacyjna, klatka też ::
_________________
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 12 Maj, 2009 22:31   

Niestety pani Kornelia sie ze mna nie skontaktowała, w szkole na Orła nikt dzisiaj nie odbierał telefonu(szkoła widmo?), na domiar złego p. Ania tez nie odbiera telefonu.
Mimo to na jutro planuje po pracy skontaktowac się z P. Anią, odebrac klatkę łapkę, złapac kotkę nr 2, odwieżć na sterylkę.
życzcie powodzenia
 
 
marinella 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 9176
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 12 Maj, 2009 22:32   

powodzenia :)
_________________
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 14 Maj, 2009 19:46   

Akcja łapankowa na razie nieprzeprowadzona.
Mama czarna je bardzo dużo i chetnie, załatwianie sie ok, żadnej ropy na ręcznikach, ktore jednak w rekawicach nawet bez wiekszych problemów udaje mi się zmieniac nie widzę. W sobote postaram się ja przegonić do transportera w cel gruntownego wyczyszczenia klatki, niestety tu i ówdzie jest troszkę posr.... brudzone.
Maluchy zaropiałe oczy maja, Gentamicinum zakrapiane, jedza ale mleko odstawiłam zupełnie, miały rozwolnienie. Jedza kurczaka i piją wodę od 2 dni. Zobaczymy co dalej. Chetne zo zabawy , niestety na razie nie dysponuję czasem żeby im to odwzajemnić. :?
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 20 Maj, 2009 19:53   

 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 20 Maj, 2009 19:56   

Wklejam zdjęcia, które zrobiła tuz po sterylizacji mamie i 1 małemu, niestety na razie innymi nie dysponuję, koty czarne i potrzebna mi osoba do trzymania, ale postaram się w zajbliżysz czasie.
Myślę, że juz najwyższy czas, małe będę odrobaczać, a mamę wypuszczam w piatek wieczorem w naturalne jej środowisko.
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 09:59   

Ostatnia sesja zdjęciowa:
Jestesmy małe ruchliwe i dobrze czujemy sie razem.
Kto nas rozrózni?


 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 10:04   

 
 
atom123 

Wiek: 44
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 147
Skąd: ireland/poznan
Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 10:17   

PIEKNOSCI ,PIEKNOSCI WYGLADAJA JAK MOJ CZARNUSZEK W DZIECINSTWIE :aniolek: RAZY CZTERY OCZYWISCIE :P
_________________

 
 
pantea 

Wiek: 98
Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 3958
Skąd: Poznań - Rataje
Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 10:49   

ale cuda! ja po 5 z Bytkowa mam wprawę w rozróżnianiu takich samych czarnych kociąt ;) Ale to na żywo, nie na fotkach.
_________________
Co obchodzi cię jak korzystam z szaleństwa – bez czy w pasach bezpieczeństwa...
 
 
kaory 
arcana saga

Wiek: 40
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1983
Skąd: Poznań - Wilczak
Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 11:50   

jakie słodkości :serce: i te niebieskie oczka ::
_________________
semper eadem

http://kaory.digart.pl/

Mimi Kotalina [']
śpij spokojnie Miłeczko...[']
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]