Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ania
Sro 29 Lip, 2009 22:21
Majowe kwiatki
Autor Wiadomość
maja 

Wiek: 40
Dołączyła: 31 Maj 2006
Posty: 295
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009 22:39   

Dobrze, że Beti nigdy nie była matką :twisted: , ma wyraźną dzieciofobię :lol: . Twierdzi, że w czasach jej dzieciństwa, dzieci były grzeczniejsze :wink: . A maluchy odkryły drapak i szaleją. Niedługo jednak pójdą spać i wujostwo wreszcie sobie odpocznie.
 
 
maja 

Wiek: 40
Dołączyła: 31 Maj 2006
Posty: 295
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009 20:51   

Od wczoraj poza moją trójeczką mam na głowie jeszcze piątkę kociąt :roll: . Na szczęście tylko "wirtualnie" i telefonicznie. Koleżanka znalazła piątkę kociaków, domowych, z kocim katarem :neutral: . Dla dwójki mamy domki, z resztą - katastrofa, bo rodzice Asi nie zgadzają się ich przetrzymać nawet kilka dni. Dziś małe pojechały do chłopaka Asi, ale to też tylko na kilka dni :( .

Aż wstyd pytać: może ktoś? Ja zaoferowałam się wziąć na DT jednego, jeśli nic się nie znajdzie :( Nawet w schronisku ich nie chcą.

Kotki mają na oko jakieś 6 tygodni. Są dwa czarne i trzy krówki.

A Kwiatuszki szleją :) Powoli przyzwyczjam się do myśli, że niedługo pójdą "na swoje". Oby dobrze trafiły i były szczęśliwe. Dziś chłopaki próbowały zjeść nam śniadanie :wink:

 
 
maja 

Wiek: 40
Dołączyła: 31 Maj 2006
Posty: 295
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 11 Lip, 2009 14:10   

Z maluchami od Asi ułożyło się cudownie :D . Czwórka już w nowych domkach :D . Został tylko jeden chłopak Akson, w którym Asia zakochała się okrutnie... Jeśli będzie taka potrzeba, to weźmiemy go na tymczas, ale trzymajcie kciuki, żeby rodzice Asi zrozumieli, że koty bywają warte pokochania. To byłoby najlepsze wyjście dla Asi i Aksona :) .

Takie optymistyczne zakończenie tej historii :D
 
 
maja 

Wiek: 40
Dołączyła: 31 Maj 2006
Posty: 295
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 13 Lip, 2009 22:07   

W niedzielę maluchy wybierają się do nowych domków :) . Czy mógłby ktoś przysłać mi ankietę i umowę dla nowych opiekunów kwiatków? Byłabym bardzo wdzięczna :)
 
 
Ania Z 

Wiek: 56
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 3855
Skąd: Lwia Ziemia ;)
Wysłany: Pon 13 Lip, 2009 22:12   

maja napisał/a:
W niedzielę maluchy wybierają się do nowych domków :) . Czy mógłby ktoś przysłać mi ankietę i umowę dla nowych opiekunów kwiatków? Byłabym bardzo wdzięczna :)

mogę podesłac
ale potrzebna jst tez pieczatka :roll:
cos wymyśle, moze
_________________
 
 
maja 

Wiek: 40
Dołączyła: 31 Maj 2006
Posty: 295
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 13 Lip, 2009 22:30   

Podeślij. Dziękuję :)

Ta pieczątka musi być?

Maleńtasy próbują zjeść kable od komputera :evil: , że im się to brykanie nigdy nie nudzi :: ...
 
 
Ania Z 

Wiek: 56
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 3855
Skąd: Lwia Ziemia ;)
Wysłany: Pon 13 Lip, 2009 22:44   

ok, jutro rano podeslę, tylko na pw daj mi maila bo chyba gdzieś dobrze ukryłam :oops: :roll: :lol:
_________________
 
 
maja 

Wiek: 40
Dołączyła: 31 Maj 2006
Posty: 295
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 15 Lip, 2009 18:50   

Przypomnę się :oops:
 
 
Ania Z 

Wiek: 56
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 3855
Skąd: Lwia Ziemia ;)
Wysłany: Sro 15 Lip, 2009 21:00   

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
przepraszam zapomniałam v
mam straszne urwanie głowy :oops: :oops: :oops:
_________________
 
 
maja 

Wiek: 40
Dołączyła: 31 Maj 2006
Posty: 295
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 16 Lip, 2009 15:10   

Kwiatki wyrosły i wybierają się do nowych domków. Lwia Paszcza i Petunia jadą razem w niedzielę. Bidulek Lubczyk - sam - w poniedziałek. Pusto tu bez nich będzie :twisted: .
 
 
fuerstathos 
czyli Ania Fufu ;)

Wiek: 28
Dołączyła: 15 Cze 2006
Posty: 8458
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 17 Lip, 2009 22:11   

maja napisał/a:
Pusto tu bez nich będzie :twisted: .


::
Człowiek po oddaniu miotu kociaków przypomina sobie, jak to jest normalnie mieszkać ;)
_________________
 
 
Villemo7 
Villemo7

Dołączyła: 10 Maj 2006
Posty: 3496
Skąd: Poznań- Grunwald
Wysłany: Nie 19 Lip, 2009 12:37   

Człowiek po przyjęciu miotu kociaków sobie przypomina, że ostatni wyzywał od szarańczy :evil:
_________________
KOT NIE PRZYJDZIE NA ZAWOŁANIE. ODBIERZE WIADOMOŚĆ I SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ W WOLNEJ CHWILI.
 
 
maja 

Wiek: 40
Dołączyła: 31 Maj 2006
Posty: 295
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 19 Lip, 2009 17:49   

Lubczyk załamany... Rodzeństwo zniknęło. Byłam u Natalii w odwiedzinach- kociaki mają wszystko i na dodatek siebie. Myślę, że trafiły na Swoje Własne Miejsce. I swoich Ludzi. Będę do nich zaglądać. Jutro wyjedzie Lubczyk, ale jego miejsce zajmie Akson :oops: . Uległam :oops: . Wuj Damazy polizał dziś Lubczyka :shock: :: . Czyżby jakiś przełom :twisted: ?
 
 
maja 

Wiek: 40
Dołączyła: 31 Maj 2006
Posty: 295
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009 19:39   

Dzieciaki w nowych domach :D . Szczęśliwe i rozmruczne :: . A u nas zamieszkał Akson - wielkości świnki morskiej :roll: i to takiej mniejszej :wink: . Z długim futerkiem :cool: . Śmiejemy się, że sprzedamy go na allegro jako miniaturowego persa :wink: :twisted: . Ale najpierw trzeba dziecię podtuczyć. Oto Akson:





 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009 21:23   

Witam, dopiero co wróciłam z waacji, bardzo się cieszę, ze kotki znlazły dom, bo to ja Ci w końcu te kociambry" załatwiłam". A o moje czarne nikt nie pyta, co więcej chyba moja Pisczałka załapała grzyba, jutro jade do wetki w tej sprawie, ale bardzo się matwię...
Leczenie jest , jak wiesz długie....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]