Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Czw 10 Kwi, 2014 08:13
Dwa maluchy, jedno z zepsutym oczkiem
Autor Wiadomość
AgataB 

Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 677
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 24 Sty, 2010 19:55   

ale ze wiem, kiedys tak robilam, ze jak ledwo poczatek to jeszcze da rade sterylke, nie wiem zobaczymy co wetka powie, dzisiaj dzwonilam i jej dalam znac, jutro bede sie umawiac, lub nie
_________________
:)
 
 
AgataB 

Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 677
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 10 Lut, 2010 11:08   

Maja wysterylizowana, czuje sie bardzo dobrze, zmienila sie mocno i stala sie bardzo kontaktowa do mnie i Andiego, Bajka zostala zaszczepiona, Gucio ma sie dobrze :wink: , z psem sie zaprzyjaznil
_________________
:)
 
 
AgataB 

Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 677
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 28 Lut, 2010 12:36   

Hej dziewczyny daloby rade zmienic w ogloszeniach, ze Maja jest wysterylizoawana a Bajka zaszczepiona? Byl chetny fajny domek na Maje , ale niestety sie nie zdecydowali :cry:
_________________
:)
 
 
Villemo7 
Villemo7

Dołączyła: 10 Maj 2006
Posty: 3496
Skąd: Poznań- Grunwald
Wysłany: Nie 28 Lut, 2010 16:06   

Zmieniam na Alle.
_________________
KOT NIE PRZYJDZIE NA ZAWOŁANIE. ODBIERZE WIADOMOŚĆ I SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ W WOLNEJ CHWILI.
 
 
AgataB 

Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 677
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 03 Mar, 2010 14:27   

Dzieki
_________________
:)
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Mar, 2010 20:47   

na naszej stronie zmienione.
szkoda, że tak długo szukają domków
Ale nie załamuj się jak mój zezowaty Miecio znalazł taki fajny to na pewno twoje tez znajda!
 
 
AgataB 

Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 677
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010 08:58   

Dzieki Aniu za mile slowa, ja zawsze wierze , ze domek predzej czy pozniej sie znajdzie, do nich podchodze tak samo :wink: . W sobote 10.04 bylam z Maja u wetki bo niestety mocno sie drapala, az sobie zrobila rane na szyi, prawdopodobnie jest uczulona na jedzenie, ma opatrunek, kolnierz i 14 dni bedzie musiala tak zostac, zeby ladnie sie wszystko zagoilo. Dostala przeciwalergiczne jedzenie, ale niestety jej nie smakuje, dzisiaj bede probowac z kurczakiem. Jest odizolowana od reszty kotow, mam nadzieje ze szybko wroci do zdrowia.
_________________
:)
 
 
AgataB 

Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 677
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 16 Cze, 2010 13:46   

Nowe zdjecia Maji i Bajki

,,,
,,,
,,,
_________________
:)
 
 
AgataB 

Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 677
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 16 Cze, 2010 13:53   

c.d.
,,,
,,,
,,,
,,
_________________
:)
 
 
AgataB 

Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 677
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 16 Cze, 2010 14:12   

Maja początkowo jest nieśmiała do ludzi których nie zna, ale po pewnym czasie zaczyna ufać człowiekowi i naprawdę otwiera się i pokazuje od jak najlepszej strony. Potrafi dotrzymywać towarzystwa w każdej sytuacji, jak jest się smutnym to przyjdzie żeby się przytulic i razem poleżec ale także uwielbia zabawę. Czasami nawet zachowuje się jak piesek, tzn jak rzuci się myszke lub piłeczkę to pobiegnie za nia i przyniesie spowrotem. Naprawde w Majce można bardzo szybko się zakochac, wystarczy spędzić z nia troche czasu i zobaczyc jak cudownie przymila się żeby ja pogłaskać. Niestety od pewnego czasu Majeczka ma problemy z alergią i często musi nosic kolniez, żeby za mocno się nie podrapac. Jednak nawet w takiej sytuacji potrafi się swietnie odnaleźć i ani troche nie traci swojego optymizu i energii do zabawy.

Imię : Maja - kotka
wiek: 1 rok
Odrobaczenie: tak
Odpchlenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Uwagi zdrowotne: ogólnie zdrowa, ale ma problemy z alergią
_________________
:)
 
 
AgataB 

Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 677
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 16 Cze, 2010 14:24   

Mama Maji Bajka jest kotem, który daje sobie rade w każdej sytuacji. Pomimo tego ze na początku jest troche plochliwa w stosunku do ludzi, to za chwile jak nikt nie widzi podchodzi do nogi i przytula się tak dlugo az dostanie troche pieszczot. Z Bajka nie ma zadnych problemow, swietnie czuje się w towarzystwie innych kotow, uwielbia się z nimi bawic. Nie jest agresywna. Swoim spojrzenie potrafi bardzo szybko skrasc serce i czlowiek od razu obdarza ja bezwarunkowa miloscia.

Imię : Mama Bajka
wiek: okolo 2 lat
Odrobaczenie: tak
Odpchlenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Uwagi zdrowotne: zdrowa
_________________
:)
 
 
Katka 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Sie 2007
Posty: 2229
Skąd: Poznań/ Swarzędz
Wysłany: Sro 16 Cze, 2010 22:10   

pozmieniam jutro na maiu :) zaległosci od dwóch dni i juz jest co robić ;)
fajne kociaczki :) kazdy zasługuje na sper domek i prędzej czy później się takowy na pewno znajdzie :)
 
 
AgataB 

Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 677
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 09:18   

Dzieki, mam taka nadzieje, bo juz sa u mnie rok, tylko Gucio znalazl domek
_________________
:)
 
 
AgataB 

Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 677
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 19 Lip, 2010 10:29   

Hej, bylam z Maja u nowego weta na polance, Pani bardzo mila i konkretna, narazie dala jej dwa zastrzyki , jeden na obnizenie aktywnosci ukladu imunologicznego drugi jako oslona antybiotyk, karme kazala zmienic narazie na hillsa przeciwalergicznego, w ten czwartek jade z Maja drugi raz, sama nie wiem czy sie mniej drapie czy tak samo, zobaczymy, odrobaczylam kotke tez i wetka wziela kilka probek strupkow do zbadania czy to nie sa jakies grzyby itp. Trzymajcie kciuki zeby w koncu ta alergia sobie poszla, bo ile mozna :wink:
_________________
:)
 
 
fuerstathos 
czyli Ania Fufu ;)

Wiek: 28
Dołączyła: 15 Cze 2006
Posty: 8458
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010 16:54   

Monie udało się wyeliminować drapanie, mamy nadzieję że i u Majki wreszcie znajdzie się przyczyna i rozwiązanie problemu.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]