Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: marinella
Czw 03 Gru, 2009 15:23
Kalisz i Okolice - suczka Łatka do przygarnięcia.
Autor Wiadomość
euphoriant 

Dołączyła: 17 Lis 2009
Posty: 2
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto 17 Lis, 2009 16:06   Kalisz i Okolice - suczka Łatka do przygarnięcia.

Cześć!
Proszę, przeczytaj ten list, który jest poniżej, może znajdziemy wspólnie dom dla tej psinki? Wydaje mi się, że najlepszy byłby dla niej dom, w którym już jest jeden pies, lub dom u kogoś, kto mógłby spędzać z nią dużo czasu..



Witaj Aneto,

Z tej strony Amelia. Piszę do Ciebie, bo wyczerpałam już wszystkie źródła ewentualnej pomocy. Sprawa dotyczy ok. 1,5 rocznej suni, której dałam na imię Łatka. Została złapana w Brzezinach, wyczerpana i bardzo chuda.
Straciła dzieci, pozostały jej duże piersi z laktacją. Trafiła do mnie tydzień temu, ulokowałam ją w altanie na działce. Od samego początku nie przejawiała najmniejszej agresji wobec nas, obszczekała tylko koty, które w liczbie 12 mieszkają na naszych dwóch działkach. Łatka przeszła kurację \"zasuszającą\" laktację i obecnie zamiast opuchniętych piersi ma skórne worki, które też po niedalekim czasie powinny zniknąć. Przyjeżdżamy do niej 3 x dziennie, ale widzę po zachowaniu tej psiny, że to za mało. Łatka zdołała się do nas na tyle przywiązać, że wyje, gdy zostaje sama w altanie, gdy zaś się pojawimy, najpierw radośnie nas wita i wesoło poszczekuje, ale tuż po spacerze, gdy wracamy do altany, zaczyna nerwowo popiskiwać, bo wie, że za chwilę ją opuścimy. Łatka jest zdrowa, miała zrobioną morfologię krwi i wynik był bdb, została odpchlona i odrobaczona. Załatwia się grzecznie na dworze. Trochę ciągnie na smyczy, ale jestem prawie pewna, że to dlatego, że jest nerwowa, bo wie, że tuż po spacerze znowu zostanie sama. Nie nadaje się na uwiązanie przy budzie - ona po prostu pragnie ludzkiej obecności; gdy siadam przy niej na łóżku, to od razu przytula się do mnie i spokojnie leży. Problem mój polega na tym, że mieszkam w bloku razem z psem rottkiem oraz 6. kotami (pomijając dwunożne stworzenia w liczbie 4) i nie jestem w stanie trzymać w mieszkaniu Łatki nawet tymczasowo. Z kolei, w altanie narażona na długogodzinną samotność może popaść w depresję. Dlatego też, jeśli nie
znajdę dla niej właściciela albo chociaż tymczasowego domu, w którym będzie przebywać z ludźmi częściej niż my jesteśmy w stanie jej to obecnie zapewnić, to będę zmuszona oddać ją do schroniska.

Dlatego też piszę do Ciebie - może znasz kogoś, kto byłby w stanie ją przygarnąć chociażby tymczasowo?
Przesyłam w załączeniu zdjęcia Łatki.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc,
Amelia

Gdyby był ktoś chętny, to kontakt do mnie: Olga, tel. 517 232 737, mail: olga.dembinska@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Ania Sro 18 Lis, 2009 16:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 18 Lis, 2009 16:09   

Umieściłam pieska w dziale :psy na naszej stronie, niestety to jedyne, co możemy zrobić.
Życzymy aby suczka znalazła jak najszybciej dory dom!
 
 
euphoriant 

Dołączyła: 17 Lis 2009
Posty: 2
Skąd: Pleszew
Wysłany: Czw 03 Gru, 2009 14:54   

Łatka znalazła dobry dom dzięki Waszej fundacyjnej stronie. Zaadoptowała ją p. Katarzyna K. z Torunia. Dziękuję uprzejmie za zainteresowanie i pomoc:-)
 
 
marinella 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 9176
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 03 Gru, 2009 15:22   

Super :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]