Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: fuerstathos
Nie 26 Wrz, 2010 21:53
Pipi
Autor Wiadomość
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Sob 15 Maj, 2010 22:03   Pipi

W czwartek wieczorem przyjechała do nas Pipi. Jest niesamowitą gadułą i przytulasem. Teraz w swoim pokoju czeka na kontrolną wizytę u wetki i odrobaczenie. Na razie poznaje się z Marchewą przez okno gdy ten wychodzi na balkon. Łasi się wtedy do szyby, więc zakładam, że jest bardzo pozytywnie nastawiona :)







koniec kota :wink:



następne niestety gorszej jakości, bo robione komórką - aparat nam szwankuje :evil:

lubię głaskanie



i sesja drapakowa













Pipi na ZDJĘCIACH.
 
 
Ania Z 

Wiek: 56
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 3855
Skąd: Lwia Ziemia ;)
Wysłany: Sob 15 Maj, 2010 22:17   

ślicznotka :love:
_________________
 
 
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Wto 18 Maj, 2010 10:26   

Kruszynka jest słodka. Na widok człowieka (i kota za oknem) zaczyna opowiadać, a gdy się usiądzie ładuje się na kolana z potężnym traktorem i patrząc w oczy domaga się głaskania ::





Może i jestem trochę nieostra, ale patrzcie jaki mam fajny drapak :jump:

 
 
maja 

Wiek: 40
Dołączyła: 31 Maj 2006
Posty: 295
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 18 Maj, 2010 12:07   

Ale ma super łaty na grzbiecie ::
 
 
marinella 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 9176
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 18 Maj, 2010 14:09   

a jak znosi zmianę miejsca ?
_________________
 
 
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Wto 18 Maj, 2010 15:24   

Wydaje mi się, że dobrze. Jest spokojna, choć chciałaby już wychodzić na balkon i bardzo trzeba uważać przy wchodzeniu do pokoju, bo chętnie zwiedziłaby już resztę mieszkania. Mam wrażenie, że z całego towarzystwa najgorzej sytuację znosi Tutka. Niestety zaczęła syczeć na Marchewę. :(
 
 
fuerstathos 
czyli Ania Fufu ;)

Wiek: 28
Dołączyła: 15 Cze 2006
Posty: 8458
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 18 Maj, 2010 22:52   

Piękne foty :ok:

Jutro już na pewno wystawię ogłoszenia, dziś nie dałam rady :(
_________________
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 18 Maj, 2010 23:02   

To ja bym prosiła o wypełnienie, bo po tylu latach to nie wiem czy koteczka szczepienia ma aktualne? czy jest wysterylizowana?
Po wypełnieniu od razu wkleję na naszą stronę, bo zdjęcia super!!! Piękna i biedna kicia.....




Imię: Pipi
Wiek:
Odrobaczenie:
Odpchlenie:
Szczepienie:
Kastracja:

Kontakt:
tel:
mail:
 
 
AgataB 

Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 677
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 20 Maj, 2010 10:24   

Dziekuje bardzo Magda za pomoc i przygarniecie Pipi. Zdjcia sliczne, fajowa jest :wink:
_________________
:)
 
 
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Czw 20 Maj, 2010 14:57   

Pipi po pierwszej wizycie u wetki. Była trochę zestresowana ale bardzo grzeczna :) Osłuchowo i "macankowo" wszystko w porządku :banan: Jest odrobaczona, a w przyszłym tygodniu jedzie na szczepienie.

AgataB napisał/a:
Dziekuje bardzo Magda za pomoc i przygarniecie Pipi. Zdjcia sliczne, fajowa jest :wink:


W jej przypadku pomoc to sama przyjemność. Szkoda tylko, że biedulka musi jeszcze siedzieć w izolatce.
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 20 Maj, 2010 22:33   

No to zawsze jest konieczne , jesli masz koty. Tym bardziej jak nie ma aktualnego szczepienia, jak rozumiem. kurcze nie dośc, ze ludzie kota oddaja, to jeszcze bez szczepień... :evil:
 
 
AgataB 

Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 677
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 21 Maj, 2010 15:36   

No niestety, chlopak sie nie spisal w tej sprawie i szczepien nie robil. Staram sie teraz zdobyc od niego w jakis sposob ksiazeczke Pipi, zeby sterylizacje potwierdzic, narazie w mailu odpisal, ze postara sie zorganizowac takie spotkanie, zeby ktos podrzucił ta ksiazeczke. Bede informowac na bierzaco, jaka sytuacja.
Magda, przypomnialo mi sie jak wczoraj o tym myslalam, ze Pipi poszla do tego chlopaka jak byla juz troche starsza, jakos w wieku przed sterylizacja, wiec szczepienia na pewno poczatkowe miala. :wink:
_________________
:)
 
 
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Wto 25 Maj, 2010 09:12   

Pipi już chyba w pełni zadomowiona. Jak się wyśpi i uzna, że potrzebuje towarzystwa to głośnym miauczeniem domaga się odwiedzin w swojej samotni. Teraz jest nie tylko pieszczochem ale i energiczną panienką, która chętnie się bawi. Nawet jak jest sama w pokoju to czasem słychać jak bryka. Całe szczęście, że ma drapaki i zabawki do towarzystwa :wink:
 
 
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Sob 29 Maj, 2010 09:14   

W czwartek była znowu wizyta w miejscu, za którym nie przepadamy :wink: ale dzięki temu Pipi szczepienie ma już z głowy :lol: Po wizycie u pani doktor na chwilę stała się jeszcze większym przytulasem (nie wiedziałam, że to możliwe), a potem oddała się gonitwie za myszką. Za to wczoraj miała dzień zdecydowanie bardziej refleksyjny, siedziała na kolanach albo na tapczanie i oglądała świat przez okno. A potem... nieśmiało wyszła pierwszy raz na balkon :spadam: Zdjęcia wkrótce.
 
 
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010 17:54   



"Wyjść czy nie wyjść? - oto jest pytanie" :hm:













 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]