Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Bracia i siostra B. -Bohdi i Bułek

jaggal - Czw 11 Sie, 2016 09:10

Widzę rodzinne podobieństwo...

Banshee i Budda osykują wszystko i wszystkich, na początku to brzmiało, jakbym miała kłębowisko żmij w pokoju... Na szczęście z upływem czasu tendencja do bycia gadami u nich spada i coraz częściej przypominają sobie, że są słodkimi koteczkami, chociaż do sukcesu jeszcze daleko ;) I też są ze sobą bliźniaczo zżyte, razem śpią i najswobodniej bawią się też we dwójkę, chociaż lubią inne koty, zwłaszcza Budda jest ich ciekaw i czasem próbuje ocierania (oczywiście po otarciu się należy choć raz zasyczeć). Banshee mniej chętnie podchodzi do futer, ale kiedy Dżenu się obok niej kładzie, to sobie mruczy i jest bardzo zadowolona. Przed ludziami oboje jeszcze uciekają, ale jak się zacznie głaskać np. drzemiącego delikwenta (Banshee), to traktorek jest. A kiedy innego delikwenta się przemocą złapie (Budda), to jest taki atak miłości, że szok - traktor, tulenie, wystawianie brzuszka, noski, aż z pyszczka kapie!
Ale puść go tylko, to znów jesteś chodząca zgrozą ;)

misiosoft - Czw 11 Sie, 2016 09:56

Bułek i Bodhi były wczoraj u weta - wizytę zniosły dzielnie, bez pisków i syków (chyba w ciężkim szoku byli).

potem zwyczajowo transporter postawiony w sypialni - wcale nie chcieli go opuścić.
siedzimy sobie, gadamy z nimi i ze sobą aż tu nagle słychać nawoływania Nutka zza drzwi. Uchyliłam drzwi Nutek zawołał dzieciaki a te mało myśląc wypruły do przedpokoju ;) i nagle Bodhi zatrzymuje się - ogon do góry i tako rzecze do brata "Koleś, patrz jaka wielka chata!! ile pokoi!!"
pochodziły, pozwiedzały i na noc wróciły do sypialni.
ale dziś od rana już było nawoływanie pod drzwiami więc dzieciaki wypuszczone :)

Fiona siedzi na biurku z miną "podłoga to ~lawa~ małe kotki "
Nut łazi i marudzi a małe za nim deptają ::

saszka - Czw 11 Sie, 2016 11:18

misiosoft napisał/a:
Fiona siedzi na biurku z miną "podłoga to ~lawa~ małe kotki"


:lol:

misiosoft - Czw 11 Sie, 2016 21:42


Cotleone - Czw 11 Sie, 2016 22:09

Jaskie to grzeczne kotki, jak śpią ::
misiosoft - Wto 16 Sie, 2016 12:51

Bodhi i Bułek od weekendu mają całą chatę do swojej dyspozycji.
Bodhi jest przylepą, wystarczy go zacząć miziać i zaraz mruczy, udeptuje i kocha.
Bułek nadal próbuje nas zjeść :(

jedno jest pewne - chłopaki są nierozłączni. śpią razem, bawią się, jedzą z jednej miski (nawet jeśli druga jest obok)

BEATA olag - Wto 16 Sie, 2016 12:52

Agdzie nabyliście przecudnej urody leżanko-drapaczek?
misiosoft - Wto 16 Sie, 2016 12:56

BEATA olag napisał/a:
Agdzie nabyliście przecudnej urody leżanko-drapaczek?


w MAXIZOO na Franowie :) ale to już dawno temu :)

BEATA olag - Wto 16 Sie, 2016 13:06

misiosoft napisał/a:
BEATA olag napisał/a:
Agdzie nabyliście przecudnej urody leżanko-drapaczek?


w MAXIZOO na Franowie :) ale to już dawno temu :)


:good:

misiosoft - Sro 17 Sie, 2016 09:26

Bodhi dzisiaj przyszedł do nas do łóżka po porcję mizianek - tak jak rezydenci. Niestety Fiona się obraziła i sobie poszła a Nut mnie osyczał...
a Bułek siedział pod krzesełkiem obok łóżka i próbował ogarnąć co się dzieje ;)

BEATA olag - Sro 17 Sie, 2016 09:32

jak w DNIU ŚWISTKA - codziennie mam taką samą sytuację
misiosoft - Nie 21 Sie, 2016 11:30

a dziś będzie fotorelacja z życia Bodhiego i Bułka :)

"rodzinka w komplecie i gołąb za oknem"


"Że niby to porcelanowe to też kot? Pfff.... byłoby szkoda... gdyby... mu się spadło i stukło"


"jesteśmy takie kochane jak śpmiy"


"cała kanapa nasza"


ale jak przychodzi czas zabawy:

"muszę lecieć, moja planeta mnie potrzebuje"


saszka - Nie 21 Sie, 2016 11:49

Cudaki :lol:
Chitos - Nie 21 Sie, 2016 14:14

Kocham przedostatnie zdjęcie! Kocham! :D
Cotleone - Pon 22 Sie, 2016 18:54

Bardzo fajne zdjęcie rodzinne:)
Zdjęcia latających maluchów - superaśne. A jeszcze fajniej było oglądać te popisy na żywo, a pochwalę się, że miałam okazję :: Świetni są. Bohdi to mały przytulaśnik, Bułek chyba też by chciał, ale taki nieśmiały od maleńkości i trochę się boi :wink: W sumie kto mu się dziwi - ciocie bywają straszne, chcą wycierać ręce w małego koteczka :twisted:

misiosoft - Wto 23 Sie, 2016 17:59

Cotleone napisał/a:
W sumie kto mu się dziwi - ciocie bywają straszne, chcą wycierać ręce w małego koteczka :twisted:


nie dość że chcą ręce wycierać w koteczka, to jeszcze chcą całować ten przydymiony nosek i słodki brzuszek ::

jaggal - Wto 23 Sie, 2016 18:03

ja bym potarmosiła Kapitana Planetę :D
KASIAIKRZYS - Sro 24 Sie, 2016 20:01

Ale cudaczki słodziaki nic tylko Kochać!!!
misiosoft - Pią 26 Sie, 2016 15:20

Bodhi i Bułek jechali wczoraj do weterynarza.
Nauczenie doświadczeniem z naszymi rezydentami, M wyciągnął transporter po czym poszedł do kuchni po smakołyki - jakoś przecież trzeba zwabić kota żeby móc go złapać i zapakować.
wchodzi z powrotem do pokoju, a tu Bułek już siedzi w transporterze - nawet sobie skubany sam drzwiczki przymknął (wiadomo - nie zamknął, bo nie umie, ale przymknął na tyle na ile się dało).
siedzi i patrzy z pytaniem "to gdzie jedziemy?"
Bodhi bez problemu podszedł po smakołyk i potem w dwóch ruchach dołączył do brata ::

misiosoft - Pon 29 Sie, 2016 10:39

dla tych co pokochali zdjęcia latających braci B:











i ten inteligentny wyraz pyszczka:

Nadira - Wto 30 Sie, 2016 09:26

Latający Bracia B - prawie jak nazwa boysbandu XD
jaggal - Wto 30 Sie, 2016 11:01

Raczej grupy akrobatów ;)
misiosoft - Sro 31 Sie, 2016 14:21

zabawy zabawami, ale śpimy zawsze razem




a takie zdjęcia wychodzą, jak człowiek za szybko macha piórkiem ;)

kikin - Sro 31 Sie, 2016 15:16

ostatnie zdjęcie bomba :: :: ::
Morri - Pią 02 Wrz, 2016 02:50

latająca Bułka wymiata :lol:
misiosoft - Wto 06 Wrz, 2016 12:10

dzieciaki rosną i brykają jak szalone. Każda pora na zabawę jest dobra, a jeśli jest środek nocy i ludź śpi to już wiedzą jak włączyć radio a to zawsze ludzia budzi ;)

transporter stojący w przedpokoju zwiastuje nową przygodę - same chętnie się do niego pakują.

przed spaniem trzeba się umyć, najlepiej nawzajem:



a spać można też tak, byle razem:


mecz Polska-Kazachstan oglądaliśmy tak:

Nadira - Wto 06 Wrz, 2016 14:24

Jaaaa, ale słodki kotosplot na trzeciej focie :D
misiosoft - Czw 15 Wrz, 2016 12:01

Bodhi i Bułek zawsze śpią razem:





Bodhi jest wielką przylepą, uwielbia być głaskany, tulony i nynany. Bułek po woli przekonuje się że ludzie są fajni.

zawsze pierwsi do misek :)

ciekawostka - ogon Bodhiego wygląda jak ogon lemura, będę próbować uchwycić to na zdjęciu :)

Cotleone - Czw 15 Wrz, 2016 19:11

Taki lemurzy ogon najfajniej wygląda, jak kot spuchacieje, bo jest groźny :wink: Mi niestety nigdy nie udało się uchwycić puchaćca na zdjęciu...
misiosoft - Pon 26 Wrz, 2016 11:30

ciekawostka - o ile dla domowników Bodhi jest największą przylepą, łasi się, tuli, pakuje na kolana i na komputer, to jak przychodzą goście Bodhi znika. Wtedy na pierwszym planie pojawia się Bułek - nie łasi się do człowieka, co to to nie, ale robi popisówkę: zabawy piłeczkami, torem, kombinuje jakby coś ze stołu można ukraść.
Nadira - Pon 26 Wrz, 2016 13:45

Buła i jego popisówa całkiem atrakcyjna, tylko paskuda podejść nie raczy :D Ale za to jakie spojrzenia namiętno-niechętne rzuca zza krzesła, jakie pozy przyjmuje, jaką grzywkę ma cudną xD
misiosoft - Czw 06 Paź, 2016 21:57

Bodhi i Bułek odkryły nową zabawę, która stawia człowieków na nogi, niezależnie od pory nocy, cwaniaki nauczyły się włączać radio w sypialni!! więc kilka razy obudziło nas radio Merkury o 3 nad ranem albo odpalona płyta cd .... teraz trzeba wyłączać radio z prądu na noc :diabel:
kikin - Pią 07 Paź, 2016 08:53

misiosoft napisał/a:
Bodhi i Bułek odkryły nową zabawę, która stawia człowieków na nogi, niezależnie od pory nocy, cwaniaki nauczyły się włączać radio w sypialni!! więc kilka razy obudziło nas radio Merkury o 3 nad ranem albo odpalona płyta cd .... teraz trzeba wyłączać radio z prądu na noc :diabel:


'jakie ekologiczne kotecki :lol:

misiosoft - Sob 08 Paź, 2016 16:32

kikin napisał/a:
misiosoft napisał/a:
Bodhi i Bułek odkryły nową zabawę, która stawia człowieków na nogi, niezależnie od pory nocy, cwaniaki nauczyły się włączać radio w sypialni!! więc kilka razy obudziło nas radio Merkury o 3 nad ranem albo odpalona płyta cd .... teraz trzeba wyłączać radio z prądu na noc :diabel:


'jakie ekologiczne kotecki :lol:


o tak, ekologiczne są bardzo. a najbardziej wzięły sobie do serca stwierdzenie, ze nie wolno wyrzucać jedzenia, więc zjadają wszystko co im się da, wylizują miski po rezydentach a także sprawdzają nasze talerze, garnki i zlew, bo przecież nic nie może się zmarnować i nic nie można wyrzucić...

misiosoft - Wto 11 Paź, 2016 09:11

a na poparcie moich słów:

tak sprawdzamy stan czystości w kuchni:


wspólnym zabawom nie ma końca:


i wspólne mycie przed spaniem:

saszka - Wto 11 Paź, 2016 09:17

Dwupak idealny :brawo:
misiosoft - Pią 14 Paź, 2016 13:19

saszka napisał/a:
Dwupak idealny :brawo:


dokładnie, nie wyobrażam sobie rozdzielenia ich.
dobrze tez dogadują się z Fioną - Bułek uwielbia zapasy z nią, a Bodhi jest często tulony i myty przez Fionkę :)

misiosoft - Czw 20 Paź, 2016 11:35

mała fotorelacja z DT Bodhiego i Bułka ::

niedzielne leniwe popołudnie spędzamy tak:


M nie pozwolił mi grać w czołgi, smutłem tak bardzo:


Bułek - najlepsza miejscówka w chacie, siedzę w kartonie i czekam kiedy się miski napełnią:

Nadira - Czw 20 Paź, 2016 17:47

Bosh, jaki z nich jest rewelacyjny dwupak :D
Przynam się do słabości do sreberek - Bodhi mnie urzeka z tą smutną minką :love:

misiosoft - Nie 30 Paź, 2016 15:57

oficjalnie - łózko zostało zdobyte przez Bodhiego i Bułka. Codziennie rano wszyscy koci meldują się na łóżku :)

Bodhi jest mega miziakiem, bardzo lubi być głaskany, tulony i tarmoszony.
często gdy Fiona jest głaskana i rozmruczy się na całego Bodhi przybiega i ociera się jednocześnie o rękę która głaszcze i o Fionę która mruczy - jakby sam nie mógł zdecydować co jest fajniejsze ::


aaaa, no i tresujemy go na papugę:


Bułek jest bardziej kotem towarzyszącym, cały czas obok ale raczej nie na nas, np. na drapaku na półce za naszymi plecami:

BEATA olag - Pon 31 Paź, 2016 08:56

przepiękne koty
ja coś innego widzę, nie żadna papuga tylko wygodna miejscówka o temperaturze 36 st.

misiosoft - Wto 01 Lis, 2016 13:13

BEATA olag napisał/a:
przepiękne koty
ja coś innego widzę, nie żadna papuga tylko wygodna miejscówka o temperaturze 36 st.


zima idzie, trzeba szukać ciepłego miejsca w domu :)

misiosoft - Wto 08 Lis, 2016 14:41

Hej, to ja, Bułek.
Skandal! Chamstwo i drobnomieszczaństwo!
Nie ma sprawiedliwości w tym pożal się boże "domu tymczasowym"! Nie dość że karmienie jest tylko kilka razy dziennie (a gdzie obiecany ciągły i niezakłócony taśmociąg z karmą, hę?!), nie dość że warunki słabe (jedno pomieszczenie na kota... co to ma być) to jeszcze ja tu się sam męczę, sprawdzam wszystko co się da, czy zlew czysty i nie zostało resztek jedzenia, czy piekarnik czysty i nie zostało resztek jedzenia, czy zmywarka...



no, wiecie o co chodzi - to w dodatku Bodhi, ten (niewiadomo dlaczego nazywający się jak wampirzyca z Baldur's Gate) mój brat, zamiast pomagać non stop siedzi obok tego bardziej leniwego ludzia i ogląda turnieje gier komputerowych na komputerze, nerd jeden....



Sam mam to wszystko nadzorować? Człowieków z oka nie można na chwile spuścić, chodzę za nimi, kładę się obok i niby śpię a tak naprawdę patrzę co kombinują bo podejrzanie często temat kastracji wraca...
No tragedia jakaś!
Jedyny jasny punkt to Fiona... cudna trikolorka rezydentka - miękka, mrucząca, bezpruderyjna i zawsze chętna do lizanek i wspólnych drzemek. Człowieki niby mówią że ja z bratem na wydanie a tak naprawdę to bym go od ręki zamienił na bilet z Fioną w jedną stronę do gdziekolwiek gdzie karmy więcej dadzą. Help!

kikin - Wto 08 Lis, 2016 14:49

:jebanewalentynki:
Nadira - Wto 08 Lis, 2016 17:28

:lol2: :lol2: :lol2:
Słabe warunki, słabe... XD

Cotleone - Wto 08 Lis, 2016 18:29

Czyli wniosek racjonalizatorski o nowy podział obowiązków domowych. Dziwnie znajoma sytuacja z tym przesiadywaniem przed komputerem i graniem w gry :wink:
Bułku, trzymam kciuki :)

brynia - Wto 08 Lis, 2016 21:44

"czy zmywarka..." mistrzostwo :king:

w temacie brata jak nic nowy dział na stronie: Koty dla nerdów :cool:

saszka - Wto 08 Lis, 2016 21:58

Bodhi, piąteczka za StarCrafta ;)
misiosoft - Sro 09 Lis, 2016 11:44

saszka napisał/a:
Bodhi, piąteczka za StarCrafta ;)


:D
hej, tu Bodhi. Lubię też World of tanks i Wiedźmina ::

misiosoft - Wto 15 Lis, 2016 10:06

Hej, to znowu ja, Bułek.
wiecie co Wam powiem? Kuchnia jest najlepszym pomieszczeniem w chacie!! :king:
tam jest ta fajna szafka, w której jest nasze jedzonko.
Ale jest też zmywarka a w niej na talerzach jeszcze tyle dobroci.
No i jest jeszcze lodówka - pełna smakołyków!! Ale nie umiem jej jeszcze otworzyć :( . ostatnio sprawdzałem czy da się włamać do niej od tyłu, ale niestety, tam tylko kurz jest.
I jeszcze czasem, jak człowieki się zapomną, zostawiają garnki an wierzchu, a mówię Wam chyba nie ma nic lepszego niż garnek w którym gotowany był łosoś.... mogę go wylizywać i wylizywać i wylizywać...

nie wiem po co ludziom tyle pokoi... sama kuchnia by mi wystarczyła... tak więc proszę dodać do ogłoszenia, że szukam dla siebie i brata domku z dużą kuchnią ::

misiosoft - Pon 21 Lis, 2016 14:01

jakiś czas temu DT Hektora pisał że koci lubią pudełka Link

u nas to samo

Bułek:


Bodhi:

BEATA olag - Pon 21 Lis, 2016 14:10

Ale przystojniacy nam rosną, Bułek mniejszy czy znlał się z otoczeniem? ::
misiosoft - Pon 21 Lis, 2016 14:44

BEATA olag napisał/a:
Ale przystojniacy nam rosną, Bułek mniejszy czy znlał się z otoczeniem? ::


pudełko jest duże, bo od zimowych butów ;)

agusiak - Pon 21 Lis, 2016 15:53

Uroda Bułka mnie poraża, kocham takie białaski :D
misiosoft - Pon 21 Lis, 2016 18:46

agusiak napisał/a:
Uroda Bułka mnie poraża, kocham takie białaski :D


on ma takie umaszczenie pyszczka z czarną grzywką 'opadającą' na bok i spojrzenie łobuza ;) to trzeba na żywo zobaczyć ;)

Cotleone - Pon 21 Lis, 2016 21:59

No wiadomo- gdzie karton, tam koty :wink:
Coraz większe te maluchy.

Bastianka - Pon 21 Lis, 2016 23:10

agusiak napisał/a:
Uroda Bułka mnie poraża, kocham takie białaski :D


Dołączam się :)

misiosoft - Wto 22 Lis, 2016 09:22

Bułek dał dziś popis swojej elokwencji.
byliśmy u weta, sprawdzić oczka. Już po wszystkim wlazł do transportera, Wetka sprawdza wymaz pod mikroskopem, a ten zaczyna:

Bułek - wrrr brrr wrrr
Misiosoft - no tak, powiedz jaki teraz jesteś zły.
B - wrrrBrrrrWRRRR
M - wiem, wiem. coś jeszcze chcesz dodać?
B - WRRBRRRWRRR
Wetka - ale on Pani pyskuje!
B - odwracając się łepkiem w stronę Wetki - haSSSSSSSSSS
M - oj dziecko dziecko, co z Ciebie wyrośnie...
B - wrrbrrwrr

Nadira - Wto 22 Lis, 2016 09:30

Ciekawe od kogo on się tak nauczył... xD
jaggal - Wto 22 Lis, 2016 11:20

pewnie Bodhi po cichu uczy go brzydkich wyrazów :P
misiosoft - Wto 22 Lis, 2016 11:29

jaggal napisał/a:
pewnie Bodhi po cichu uczy go brzydkich wyrazów :P


prędzej rezydent Nutek ;)

misiosoft - Wto 29 Lis, 2016 10:17

Bułek był wczoraj znowu na kontroli oczu u weterynarza, już jest lepiej ale dalej mam zakraplać. oczywiście skomentował to w swoim stylu, mówiąc coś w stylu: "sam se te krople bierz, ja juz nic sobie nie pozwolę podać".

A dziś rano była próba włamu do torby na siłkę. Główną motywacją było to, że są tam schowane kanapki. Ale ani Bułek ani Bodhi nie rozumieli koncepcji, że najpierw trzeba pójść na siłownię poćwiczyć a dopiero potem można zjeść kanapki. Zdecydowanie są zwolennikami robienia masy zamiast rzeźby ;)

BEATA olag - Wto 29 Lis, 2016 10:48

misiosoft napisał/a:
Bułek był wczoraj znowu na kontroli oczu u weterynarza, już jest lepiej ale dalej mam zakraplać. oczywiście skomentował to w swoim stylu, mówiąc coś w stylu: "sam se te krople bierz, ja juz nic sobie nie pozwolę podać".

A dziś rano była próba włamu do torby na siłkę. Główną motywacją było to, że są tam schowane kanapki. Ale ani Bułek ani Bodhi nie rozumieli koncepcji, że najpierw trzeba pójść na siłownię poćwiczyć a dopiero potem można zjeść kanapki. Zdecydowanie są zwolennikami robienia masy zamiast rzeźby ;)


Torba + wsad spożywczy = 100% włam - wiem coś o tym :)

misiosoft - Wto 06 Gru, 2016 16:17

porą na nową porcję zdjęć ::
przecież wszyscy lubią zdjęcia ::

Była mowa o tym, że dzieciaki lubią spać z Fioną, oto dowód:





i moje ulubione, strzelone w ostatnich słonecznych dniach tej jesieni/zimy, Fiona i jej parcie na szkło :)

misiosoft - Wto 13 Gru, 2016 13:49

a teraz pora na moim zdaniem najlepsze zdjęcia dzieciaków :)

Bułek:


Bodhi:


a w czwartek zapowiada się wielki dzień, chłopaki stracą swoje rodowe klejnoty ::

misiosoft - Sob 17 Gru, 2016 20:13

Bodhi i Bułek już wykastrowani! teraz pozostaje czekać na nowy, stały domek.
z dobrych wieści Bułek waży już 3,4 kg a Bodhi 3,2 kg - czyli to już nie są małe kociaki a dwa konkretne kocurki ;)

misiosoft - Pon 02 Sty, 2017 09:13

Dzieciaki nas mocno zaskoczyły w Wigilię... zamiast domagać się jedzenia usłyszeliśmy serię pytań:
- jaki jest sens życia?
- gdzie jest jedzonko jak go nie ma?
- dlaczego ludzie tylko raz dziennie idą spać?
- i czemu jest to poprzedzone taką serią dziwnych rytuałów?
- i najważniejsze - gdzie jest nasz stały domek? czemu nikt o nas nie pyta?

BEATA olag - Pon 02 Sty, 2017 11:32

zdjęcia piękne, Bodhi przypomina mi Teo :)
misiosoft - Nie 08 Sty, 2017 10:18

Bodhi rośnie na fana Clarksona ;)


Bułek nie wyraża zainteresowania komputerem... zdecydowanie woli kartony ::

misiosoft - Sro 11 Sty, 2017 12:02

kolejny odcinek The Grand Tour też oglądaliśmy razem:



ciekawe kiedy zacznie ze mną czytać książki Clarksona ;)

leniwe niedzielne popołudnie:
śpimy

czyżby uchyliły się drzwi lodówki?

chyba tak, to chyba drzwi lodówki poszły w ruch:



a na zakończenie - zagadka logiczna - ile widzisz kotów na zdjęciu?

misiosoft - Nie 22 Sty, 2017 12:49

misiosofty wyjechały na urlop, więc Bodhi i Bułek zostały pod opieką Opiekuna Tymczasowego ::
już drugiego dnia cała ferajna spała z nowym opiekunem w łóżku :)
na nasze oko maluchy się trochę bardziej zaokrągliły przez ten tydzień, ale wszyscy świadkowie wydarzeń milczą jak zaklęci...

jaggal - Nie 22 Sty, 2017 12:52

nieprawda, to Wam się perspektywa po urlopie zmieniła :P
misiosoft - Pon 06 Lut, 2017 09:07

u Bodhiego i Bułka bez zmian.
jedzą, śpią i latają po chacie ;) polują na kanapki i pizzę ;) może powinniśmy jakieś myszy wpuścić do domu, żeby miały na co polować...

w diecie rezydentów musiała zajść mała zmiana - podajemy im jałowe rosołki, żeby zwiększyć ilość wypijanych płynów. Maluchy przy okazji też je dostają i nie narzekają ::

ciekawostka - dzieciakom bardzo łatwo obcina się pazurki. Bodhiego po prostu bierzemy na kolana i łapka po łapce obcinamy. Bułka trzeba pogonić najpierw po mieszkaniu a potem trochę marudzi pod nosem ale spokojnie można ciąć pazury.

KASIAIKRZYS - Pon 06 Lut, 2017 20:02

ale słodziaki
Morri - Sro 08 Lut, 2017 22:49

:lol: :lol: :lol:
misiosoft - Sro 15 Lut, 2017 08:34

pair programming:


programowanie w parach to element metodyki extreme programming, założenie jest takie, że dwie osoby pracujące nad jednym zadaniem, przy jednej maszynie piszą lepszy kod ::

saszka - Sro 15 Lut, 2017 09:09

:love:
jaggal - Sro 15 Lut, 2017 10:12

misiosoft napisał/a:
założenie jest takie, że dwie osoby pracujące nad jednym zadaniem, przy jednej maszynie piszą lepszy kod ::


nie wiem, jak z kodem, ale kot tam całkiem całkiem wyszedł :P

BEATA olag - Sro 15 Lut, 2017 11:05

:love: :love: :love:
Nadira - Sro 15 Lut, 2017 11:39

BEATA olag napisał/a:
:love: :love: :love:

What she said (emoted) :D

misiosoft - Pią 17 Lut, 2017 09:34

Bułek, mogę zrobić Ci zdjęcie?
no dobra... pozwalam....
cyk


a może jeszcze jedno?
no jak już musisz....


i na to wszystko odzywa się Bodhi
A czemu tylko jemu chcesz robić zdjęcia? pokaż no ten aparat

BEATA olag - Pią 17 Lut, 2017 09:59

:: :love: :mrgreen:
Bastianka - Pią 17 Lut, 2017 10:48

:lol: :good:
misiosoft - Pon 20 Lut, 2017 12:30

Bodhi jest mega pieszczochem, podobnie jak Budda ::

zawsze pakuje się na kolana jak siedzę przy kompie i wygląda tak:


rodzinka w komplecie:

BEATA olag - Pon 20 Lut, 2017 12:36

Wilczkowa srebrzystość :love:
einfach - Pon 20 Lut, 2017 12:45

Jaki z niego amant ::
misiosoft - Czw 02 Mar, 2017 09:09

Bodhi, nazywany przez domowników Bodziakiem:


Łobuzy razem:


Bułek się rozśpiewał :: najczęściej śpiewa jak szuka kompana do zabawy :)

Nadira - Sro 08 Mar, 2017 16:47

Byłam u chłopaków z wizytą ostatnio i o ile Bułek pokazał się i pokręcił po pokoju, tak Bodziaczek urządził sobie fort pod poduszkami w sypialni i pokazywał tylko czubek słodkiego noseczka :love:
misiosoft - Sro 08 Mar, 2017 21:58

Nadira napisał/a:
Byłam u chłopaków z wizytą ostatnio i o ile Bułek pokazał się i pokręcił po pokoju, tak Bodziaczek urządził sobie fort pod poduszkami w sypialni i pokazywał tylko czubek słodkiego noseczka :love:


o tak. to niestety prawda :(
w sobotę sporo gości się przez nasz dom przewinęło i Bodziak stwierdził że nie lubi obcych - zbudował fortecę w poduszek i stwierdził że przeczeka.
Bułek nie ma takich oporów - goście są fajni :) byle nie za blisko ;) ale z przedpokoju się fajnie obserwuje.

misiosoft - Nie 12 Mar, 2017 16:08

wiadomość z ostatniej chwili!
Bułek nauczył się obsługi drukarki! Tak po niej chodzi, że ją włącza i odpala drukowanie losowych dokumentów!
Najchętniej o 23 ;)

misiosoft - Wto 14 Mar, 2017 12:06

w zeszłym tygodniu mieliśmy miłego gościa z profesjonalnym aparatem i wielkimi umiejętnościami!
Dzieciaki się jednak nie popisały.
Bułek trzymał dystans ;) a Bodhi się ukrywał ;)

na szczęście fotograf był cierpliwy i dzięki temu udało nam się strzelić kilka fajnych fotek.

Bułek dostojnie:


Bodhi:

Marianna - Wto 14 Mar, 2017 15:30

Jaka zieleń!!! :)
BEATA olag - Wto 14 Mar, 2017 15:43

Oj jakie pięknisie, warto mieć profeszynala za fotografia :)
Nadira - Wto 14 Mar, 2017 15:45

Cudowności.. :love:
Basik - Wto 14 Mar, 2017 16:10

Bodhi w sam raz na podkładki ;)
misiosoft - Sro 15 Mar, 2017 10:52

Marianna napisał/a:
Jaka zieleń!!! :)


ale chodzi o zieleń oczu czy ścian ;)

misiosoft - Pon 20 Mar, 2017 10:46

w sobotę mieliśmy gości....
takich rzadko spotykanych u nas gości - małych człowieków. jeden miał 3,5 roku a drugi niecałe 2.
gorzej - bo goście usłyszeli opowieści od swoich rodziców i przyjechali poznać 4 kotki...

Nutek - jasne, zawsze pierwszy...

ale potem było chodzenie po domu i szukanie gdzie są pozostałe 3 kotki...

po około 3 godzinach Bułek i Bodhi pokazały się :: oczywiście z bezpiecznej odległości i tylko na chwilę bo pisk/wycie/skowyt radości był dla nich za duży ;) dla cioci zresztą też ;)

misiosoft - Czw 23 Mar, 2017 14:12

no i udało się :) Bodhi trafi do newslettera szkoły językowej :)

liczę na to, że z zaproponowanych przez nas 3 zdjęć wybiorą to:



oczywiście w opisie będzie o tym, że do adopcji tylko z bratem Bułkiem!

Katarzyna - Czw 23 Mar, 2017 21:34

misiosoft napisał/a:
no i udało się Bodhi trafi do newslettera szkoły językowej

liczę na to, że z zaproponowanych przez nas 3 zdjęć wybiorą to:


Zobaczymy ::
Tak jak uzgodniłyśmy, wysłałam wszystkie 3 :)
A może podasłać im tez zdjecie Bułka?
dawaj! Na początek niech będą 2 zdjęcia :D
Już co prawda wysłałam maila, ale.....

Katarzyna - Pią 24 Mar, 2017 16:34

W poniedziałek dostaniemy do wglądu wersję do wglądu Chłopaków :)
misiosoft - Pią 31 Mar, 2017 10:54

Z opisu poprzedniczki wynika że Budda jest najabrdziej kochliwy z całego rodzeństwa.

Bodhi też lubi być głaskany i miąchany, ale nie za dużo i nie na raz ;) najbardziej rano i potem wieczorem. Bo w ciągu dnia jest za dużo rzeczy to robienia ;)
A Bułek póki co nie lubi głaskania. Wiadomo, co kilka dni robimy mu sesje głaskania i przytulania, żeby pokazać że to takie fajne i miłe, ale nie jest przekonany...

Bułek inspektor:


a czym jest ta plama obok niego? kto zgadnie ;)

i boski Bodhi, przystojny jestem dobrze mi z tym:

kikin - Pią 31 Mar, 2017 11:00

:rzyg: ?

>D >D >D

misiosoft - Nie 02 Kwi, 2017 21:15

kikin napisał/a:
:rzyg: ?


brawa dla tej Pani ;) Nutek zrobił popisówkę ;)

kikin - Pon 03 Kwi, 2017 09:32

misiosoft napisał/a:
kikin napisał/a:
:rzyg: ?


brawa dla tej Pani ;) Nutek zrobił popisówkę ;)


:lol: :lol: :lol:

misiosoft - Pon 10 Kwi, 2017 14:24

u Bodhiego i BUłka bez zmian... nikt nie pyta :(
sezon na balkoning uważamy za otwarty - od wczesnego rana do późnych godzin nocnych ;)

mamy też nowy drapak, ale muszę obrobić zdjęcia ::

misiosoft - Wto 11 Kwi, 2017 13:43

i obiecane zdjęcia ::

nowy drapak wjechał:


drapanie synchroniczne:


i na koniec ciekawa sytuacja z sobotniego wieczoru.
Po sobotnim dniu na Wystawie kotów a przed niedzielą puszka fundacyjna zjeżdża do mnie do domu.
Fiona i Bodhi po pierwsze chcieli sprawdzić, czy puszka jest odpowiednio zalakowana a po drugie wyszli z propozycją, żeby może zlikwidować pośrednictwo fundacji i banku i od razu zamienić pieniążki z datków na wołowinkę ::

agula.s - Wto 11 Kwi, 2017 14:32

Kochane kotki.
A po co im pośrednicy.W końcu pieniążki są po to by w ich brzuszkach gościła wołowinka. ::

misiosoft - Sro 12 Kwi, 2017 09:08

agula.s napisał/a:
Kochane kotki.
A po co im pośrednicy.W końcu pieniążki są po to by w ich brzuszkach gościła wołowinka. ::


o to to!!

i to spojrzenie Fiony na powyższym zdjęciu: Mame na polędwice starczy ::

misiosoft - Pią 21 Kwi, 2017 08:56

jaggal napisał/a:
Budda i Banshee mieszkają u mnie już niemal rok (brakuje jakichś trzech miesięcy).


Prawie tyle samo mieszkają u nas Bodhi i Bułek. Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego nikt o nie nie pyta :(
dwa małe i cudowne rojbry, Bodhi jest pierwszym tulasem, zawsze przychodzi do łóżka, czasem wystarczy że ludzka ręka wystaje spod kołdry i sam się o nią głaszcze. Wieczorem też uwielbia posiedzieć na kolanach, potulić się i pomruczeć. Bułek zawsze obok, chętnie towarzyszy w kuchni i w łazience. Czasem pozwoli się pogłaskać ale nie jest to dla niego najważniejsze. Też przychodzi do łóżka poleżeć z nami :)

misiosoft - Czw 27 Kwi, 2017 09:55

dobra, wykadrowaliśmy trochę zdjęcie, ukryliśmy le rzyg i Bułek prezentuje się tak:

agula.s - Czw 27 Kwi, 2017 11:41

Bułek prezentuje sie pięknie z rzygiem czy bez.
Bo to przepiękny koteł jest.😀

misiosoft - Czw 27 Kwi, 2017 11:44

agula.s napisał/a:
Bułek prezentuje sie pięknie z rzygiem czy bez.
Bo to przepiękny koteł jest.😀


zdecydowanie!
ma w sobie to coś, takie spojrzenie badboya, które łamie niewieście serca ;)

misiosoft - Czw 04 Maj, 2017 09:10

to co, może przy tej deszczowej pogodzie humory poprawi nam kilka zdjęć?

Bułek i jego kryjówka:


Bodhi, zwany też Bodziaczkiem w pozycji: przyczajony tygrys:


Bułek przyczajony, Bodhi w tle:


i Bodhi który nie wie czy uciekać czy się chować ;)

misiosoft - Nie 07 Maj, 2017 10:53

jaggal napisał/a:
stworzyłam potwora.

a taki był porządny kot. dotykalski nawet, dekoracyjny całkiem, inne futra uwielbiający, co skutkowało wieloma rozkosznymi obrazkami rodzajowymi. zjeść zjadł, kuwetował w normie, szkodliwy niespecjalnie, po blatach nie skakał, ogólnie cud miód malina. bardzo zacny.

ale nie, "rozmiziaj", mówili, "popracuj trochę", mówili. i co teraz? i teraz nie mam chwili spokoju, bo co mnie zobaczy, to oczy jak szparki, paszczęka lata "miau miau miau" i się ociera, zadek do drapania wystawia, a tuli tak, że niemal mi nosem łokieć na wylot przewierci.

ogłaszam koniec niezawisłości Banshee :(



o, to z całej czwórki już tylko Bułek został niezawisły :( a też nad nim pracujemy...

jaggal - Nie 07 Maj, 2017 11:07

spokojnie Emi - on od początku był twardą bułką do zgryzienia, Banshee jednak na kontakt z człowiekiem reagowała lepiej, a zobacz, rozkręciła się dopiero niemal w rok po przyjściu do mnie... dla Bułka też nadal jest nadzieja ;)
misiosoft - Sro 17 Maj, 2017 09:28

Bodhi i Bułek mieli gościa w poniedziałek :)
i wszystko wskazuje na to, że mogą zacząć pakować plecaczki ;)

a póki co korzystają z uroków balkonów i słoneczka :)

misiosoft - Czw 18 Maj, 2017 12:22

już kiedyś chyba pisałam że Bułek interesuje się elektorniką...
jak mi wczoraj przeszedł po klawiaturze to obraz na monitorze odwrócił się do góry nogami :shock:

misiosoft - Wto 30 Maj, 2017 11:23

u Bodhiego i Bułka bez zmian, dni mijają na leżeniu na drapaku lub półce na balkonie ::

a wieczorami na drukarce, zwłaszcza Bułek... ja nie wiem co go tak w niej pociąga.

plecaczki spakowane, nowy domek się szykuje :)

Marianna - Wto 30 Maj, 2017 11:33

misiosoft napisał/a:
plecaczki spakowane, nowy domek się szykuje :)

:tan: :tan: :tan:

misiosoft - Nie 04 Cze, 2017 17:45

no i nadszedł ten radosny dzień!
Bodhi i Bułek spakowali w plecaki swoje ulubione zabawki (oraz trochę używanego żwirku ;) ) i pojechali do nowego, stałego domku.
Domek świetnie przygotowany - zabezpieczony balkon, ulubione jedzenie, zabawki, tekturowe drapaki...
Dzieciaki w pierwszym momencie stwierdziły, że zostają w transporterach i nigdzie nie wychodzą. Jak je zachęciliśmy do wyjścia ;) to zabunkrowały się w kuwecie...
mam nadzieję że ciekawość zwycięży i wyjdą dziś na spacer ::
trzymajcie kciuki!!

Cotleone - Nie 04 Cze, 2017 17:51

Trzymam! Pewnie ciekawość zwycięży bardzo szybko :wink: Powodzenia!
wiedźma - Nie 04 Cze, 2017 18:04

Gratuluję i szybkiej adaptacji w nowym miejscu życzę! :aniolek:
Marianna - Nie 04 Cze, 2017 20:05

Trzymamy kciuki! :aniolek:
misiosoft - Pon 05 Cze, 2017 08:54

szybkie wieści z DS Bodhiego i Bułka - jak Państwo wrócili do domu po wieczornym spacerze Bułek został przyłapany w salonie a Bodhi w małym pokoju :)
ciekawe czy w nocy mocno broiły.....

BEATA olag - Pon 05 Cze, 2017 09:11

Nie dość, że dwupak to do tego przepiękny.
Powodzenia chłopaki :aniolek:

agula.s - Pon 05 Cze, 2017 09:11

Bedzie dobrze. To sa kochane i madre koteczki.😀
misiosoft - Czw 08 Cze, 2017 10:03

póki co same dobre wieści z DS dzieciaków ::
po pierwszej nocy ślady łapek były wszędzie, łącznie z lustrem w łazience ;)
każdego dnia jest jakiś postęp, wczoraj na przykład Bułek pokonał strach i przekroczył próg pokoju w czasie gdy Państwo siedzieli w nim i oglądali tv :)
siedział sobie z nimi, oczywiście w pewnej odległości, na luziku, mył futerko i obserwował.
Bodhi w nocy wskakuje Pani do łóżka, zwiedza i obserwuje ale jeszcze się nie tuli.

jedzą i kuwetkują bez zarzutów.

będzie dobrze :)

Marianna - Czw 08 Cze, 2017 10:25

misiosoft napisał/a:
będzie dobrze :)

Oczywiście, że będzie :aniolek:

misiosoft - Sro 14 Cze, 2017 22:09

dzieciaki pozdrawiają z DS:


bo wiadomo - własny dom to znaczy własny fotel ::

Nadira - Czw 15 Cze, 2017 12:03

Taaaaaaki relaks :D
misiosoft - Sro 21 Cze, 2017 08:10

mam jeszcze więcej dobrych wieści z domu stałego Bodhiego i Bułka!! dzieciaki wariują, szaleją i wnoszą dużo radości w życie domowników.

stwierdziłam, że muszę podzielić się z Wami tymi zdjęciami:

misiosoft - Nie 09 Lip, 2017 20:41

i mamy kolejne wieści z DS Bodhiego i Bułka:

Już miesiąc jak Bułeczki są u nas:):):)bardzo dziękuję za zaufanie i zgodę na adopcję Bułeczkowych Słodziaków ;) Są cudowne:) A nasz dom jest znowu radosny no i .... pełen kocich kłaków :) :):) Bułeczki z dnia na dzień są pewniejsze, wszędzie ich pełno, bawią się, biegają, są pełne energii, no i troszkę przytyły :) ale to wina Michała;) bo je przekupuje kocią karmą :) pozdrawiam serdecznie i dziękuję:)

saszka - Nie 09 Lip, 2017 20:56

Jak miło czytać takie rzeczy! Banshee i Budda pozdrawiają i zazdroszczą - zwłaszcza tego przekupowania ;)
misiosoft - Nie 09 Lip, 2017 22:26

saszka napisał/a:
Jak miło czytać takie rzeczy! Banshee i Budda pozdrawiają i zazdroszczą - zwłaszcza tego przekupowania ;)


trzymajcie się dzieciaki!! na Was też czeka taki super domek/ki!!

saszka - Nie 09 Lip, 2017 22:36

misiosoft napisał/a:
saszka napisał/a:
Jak miło czytać takie rzeczy! Banshee i Budda pozdrawiają i zazdroszczą - zwłaszcza tego przekupowania ;)


trzymajcie się dzieciaki!! na Was też czeka taki super domek/ki!!


Domek, domek. Dzieciarnia zdwupakowana ;)

misiosoft - Czw 21 Gru, 2017 09:18

Pozdrowienia ze swojego domku przesyłają Bodhi i Bułek (teraz nazywane Bułeczkami)

Bułek - nadzorca porządków:


Bodhi - miziak nad miziakami:


i popołudniowe leniuchowanie:

misiosoft - Wto 05 Cze, 2018 09:31

wczoraj minął rok, od przeprowadzki do swojego domku Bułka i Bodhiego...
wieści od nich:
"Taaak już rok jak są z nami :) :):) więc chyba z tej okazji w nocy moje "kochane, słodkie Bułeczki" ;) zrobiły imprezę. Słyszałam jak szalały w nocy... ale ostatnio to standard, wiec nie reagowałam.
Rano troszkę się zdziwiłam;) bo małe kocie tornado przeszło przez Bułkowy pokój:):);)
Szary Kocyk i materac powinien byc na oknie.
Brązowy kocyk na leżaku na kaloryferze.
Folia pod kuwetami .
Drapaki pod szafą w korytarzu
A woda raczej... w miseczce :) :):)

Sąsiedzi chyba nas już nie lubią bo w nocy tak głośno biegają jakby było tu stado kotów, a nie 2 małe Grubaski.
Pozdrawiamy serdecznie :) "

::


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group