Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Sob 23 Sty, 2021 19:41
Myszkin, Dunia i Nastia
Autor Wiadomość
jaggal 

Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 5507
Skąd: Poznań, Winogrady
Wysłany: Czw 19 Maj, 2016 11:38   Myszkin, Dunia i Nastia

Jest zimno i wilgotno, przez szpary w cegłach zaświszcze czasem wiatr, poruszając zatęchłe powietrze. Dookoła unosi się zapach grzyba, pleśni i śmierci - dosłownie, bo wśród gruzu leży kilka zaschniętych i zmumifikowanych kocich ciał, smutnych dowodów na nieczułość dwunożnych istot, które mienią się władcami tej piwnicy. Każdy dźwięk może oznaczać niebezpieczeństwo, każda minuta może być tą ostatnią, ale jesteście już zbyt wykończeni głodem, żeby próbować uciec albo znaleźć sobie bezpieczniejsze miejsce. Dopiero gdy ktoś was dotyka, a potem podnosi, odrywając wasze wychudzone ciałko od ciał rodzeństwa, otwieracie z trudem oczy - o ile jeszcze macie siłę je otworzyć...

Tej trójce się udało - wyrwaliśmy je z kociej umieralni niemal w ostatniej chwili. Będziemy szukać im dobrych, ciepłych i bezpiecznych domów, muszą tylko do końca uwierzyć, że niektórym ludziom jednak można ufać, a zapach pleśni i śmierci kiedyś zupełnie wywietrzeje z ich dziecięcych futerek...


Myszkin - męski rodzynek, różowonosy posiadacz imponujących uszu. Odważny, trochę rozrabiaka, ale podawanie leków strzykawką do pyszczka potrafi znieść z filozoficznym niemal spokojem.


Dunia - od razu rzuca się w oczy dzięki charakterystycznym łatkom na nosie i podbródku. Najbardziej rezolutna z całego rodzeństwa, pierwsza przełamała lęk przed człowieczą ręką.


Nastia - mały złotooki węgielek, od początku zajzacieklej broniła swojej kociej niezawisłości. Tym większą niespodzianką był fakt, że to ona pierwsza rozmruczała się podczas głaskania ;)


Myszkin, Dunia i Nastia na ZDJĘCIACH i FILMACH. Dom tymczasowy Duni na facebooku.
_________________
A kim to jesteś, rzekł dumny lord, że muszę ci się kłaniać?
Jedynie kotem innej maści, takiego jestem zdania!
W płaszczu czerwonym albo złotym, lew zawsze ma pazury
Lecz moje równie ostre są i sięgną twojej skóry.
Ostatnio zmieniony przez Niebieska Sob 23 Sty, 2021 23:05, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 19 Maj, 2016 11:39   

Myszkin netoperek :lol:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
jaggal 

Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 5507
Skąd: Poznań, Winogrady
Wysłany: Czw 19 Maj, 2016 11:43   

kikin napisał/a:
Myszkin netoperek :lol:



Że jak Ty mnie śmiałaś nazwać, kobieto?!
_________________
A kim to jesteś, rzekł dumny lord, że muszę ci się kłaniać?
Jedynie kotem innej maści, takiego jestem zdania!
W płaszczu czerwonym albo złotym, lew zawsze ma pazury
Lecz moje równie ostre są i sięgną twojej skóry.
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 19 Maj, 2016 11:43   

jaggal napisał/a:
kikin napisał/a:
Myszkin netoperek :lol:



Że jak Ty mnie śmiałaś nazwać, kobieto?!
Obrazek


:rotfl: :rotfl: :rotfl:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 19 Maj, 2016 12:04   

Jakie słodkie maluchy ::
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Pią 20 Maj, 2016 12:43   

Oj tak Myszkin chyba zakasuje Hefcia :lol: , zaraz widać że to facet, jakoś wytrzymał moje głaski ale to nie był niestety zachwyt poziomu Kopernika :(

potwierdzam Dunia słodka, jako pierwsza przekonała się do mojego przytulania

Nastia - Jej najbardziej mi żal, raczej na uboczu, z rzadka zapraszana do zabawy przez krówki
Ale za to najdłużej Ją miziałam, na początku wielką babą chyba była przestraszona ale potem wyczułam minimalny terkot i wtulanie się w mła włosy.

Wielka szkoda, że w klatce - przy szaleńczych zabawach na hamaczkach - świetny pomysł - prawie rozniosły resztę obiektów w swojej czasoprzestrzeni.
 
 
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 20 Maj, 2016 14:52   

olag napisał/a:


Nastia - Jej najbardziej mi żal, raczej na uboczu, z rzadka zapraszana do zabawy przez krówki
Ale za to najdłużej Ją miziałam, na początku wielką babą chyba była przestraszona ale potem wyczułam minimalny terkot i wtulanie się w mła włosy.


ona się Ciebie wstyda po prostu;) Jak wchodzę to od razu biegnie mi na powitanie z głośnym mruczeniem, do michy też jest pierwsza, choć zabawę faktycznie monopolizuje Dunia. Myszkin za to robi wszysko żeby nawiać mi z klatki. Nastka po prostu musi się przekonać do nowego miziającego ludzia, bo faktycznie na początku była najbardziej dzika.
_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2733
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 20 Maj, 2016 17:54   

W kwestii uszu - Hefalump i Plastuś mają silną konkurencję. Cudowne ma te uszolki ::
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 20 Maj, 2016 19:21   

Myszkin <3 zmutowane uszyska :) <3
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Sob 21 Maj, 2016 20:57   

NASTĄPIŁ PRZEŁOM DZIŚ!

Kochane terkoczące miziaki, nie żeby od razu, najpierw była zabawa - w sensie ja starałam się by kociaki zainteresować nią :) .
No i to co ciocia lubi najbardziej tulilulkowanie. Najpierw czarny węgielek tak się rozterkotał, że dostałam maślanych oczu. Zaciekawione sytuacją krówki, chyba stwierdziły że duże ręce nie są takie złe zaszczyciły mnie swoją obecnością. Najpierw druga dziewczyna przytuliła się do swojej siory i wystawiła burzola. Na koniec z pewną nieśmiałością przytuptał czujny brat Myszkin. Pozycja raczej mówiła sama za siebie - terkot i luz pod kontrolą - muszę być czujny.
Tak mi się błogo zrobiło tuląc trójcę, że prawie przycięłam komara :: .



Domku Tymczasowy jesteś?
 
 
majkel 

Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 373
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 22 Maj, 2016 13:43   

Niedlugo bedzie!:) ale bede głaskać! :) ))
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Nie 22 Maj, 2016 14:02   

bedziesz, bedziesz, zwłaszcza poproszę 100% black
 
 
majkel 

Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 373
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 22 Maj, 2016 14:17   

Obydwie ida do nas;)
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Nie 22 Maj, 2016 14:23   

no przecie wiem, tylko blacka nie jest taka przebojowa jak je siora krówka
 
 
majkel 

Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 373
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 22 Maj, 2016 14:26   

Zobaczymy,moze sie rozkreci:)))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]